Трансформація зеленого робота: в мережу потрапили фото секретного Android

поділитись
Нові фото покажуть, яким буде майбутній Android

З моменту презентації в 2014 році Material Design компанія Google практично не змінювала зовнішній вигляд операційної системи Android. В мережі час від часу з'являються чутки про Material Design 2, з виходом якого перетвориться як сам "зелений робот", так і додатки для нього. Портал 9to5Google показав, як може виглядати Android в майбутньому.

 

 

Приклад реалізації Material Design 2 був продемонстрований на основі одного з найважливіших елементів Android — магазину додатків Google Play.

 

 

Експерти впевнені, що в Material Design 2 переважає білий колір, на фоні якого помітно виділяються яскраві об'єкти. Також важливою зміною нового дизайну є більш округлі форми і більш "м'який" дизайн. Google вже почала поступово впроваджувати ці нововведення в своїх продуктах: яскравими прикладами є перша бета Android P і прийдешнє оновлення настільної версії браузера Chrome.

 

 

Нагадаємо, що компанія Google поки офіційно не анонсувала Material Design 2, проте глобальні зміни в дизайні Android ми можемо побачити в наступному році з виходом десятій версії.

 

Нагадаємо, що чутки про те, що компанія Samsung працює над складним смартфоном Galaxy X, ходять вже кілька років з-за патенту компанії. Як виявилося, до його офіційної презентації залишилося зовсім мало часу.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що компанія Samsung офіційно представила в Індії смартфон Galaxy J7 Duos (2018). Його вартість близько 260 доларів (6800 гривень).

 

 

Обидві камери мають діафрагму f/1.9 і світлодіодним спалахом, тому смартфон може робити якісні фото в умовах низької освітленості. Передня камера Galaxy J7 Duos оснащена режимом Selfy Focus, розмиває фон і режимом Beauty, покращує тон шкіри для ідеального знімка.

 

Galaxy J7 Duos має функцію Face Unlock, тобто телефон можна розблокувати через розпізнавання обличчя користувача. На передній панелі встановлений сканер відбитків пальців.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
Google, Android, камера
Навіть роботи страждають від цієї проблеми
0
0
23:49 19.07.2018
Хмарні сховища витісняють звичайні тверді накопичувачі
0
0
18:49 19.07.2018
Тепер навіть чистити зуби можна веселіше
0
0
15:51 19.07.2018
Гра здивує навіть найзавзятіших геймерів
0
0
15:03 19.07.2018
Тепер у гіганта з'явився серйозний конкурент
0
0
14:38 19.07.2018