З моменту презентації в 2014 році Material Design компанія Google практично не змінювала зовнішній вигляд операційної системи Android. В мережі час від часу з'являються чутки про Material Design 2, з виходом якого перетвориться як сам "зелений робот", так і додатки для нього. Портал 9to5Google показав, як може виглядати Android в майбутньому.

Приклад реалізації Material Design 2 був продемонстрований на основі одного з найважливіших елементів Android — магазину додатків Google Play.

Експерти впевнені, що в Material Design 2 переважає білий колір, на фоні якого помітно виділяються яскраві об'єкти. Також важливою зміною нового дизайну є більш округлі форми і більш "м'який" дизайн. Google вже почала поступово впроваджувати ці нововведення в своїх продуктах: яскравими прикладами є перша бета Android P і прийдешнє оновлення настільної версії браузера Chrome.

Нагадаємо, що компанія Google поки офіційно не анонсувала Material Design 2, проте глобальні зміни в дизайні Android ми можемо побачити в наступному році з виходом десятій версії.

Нагадаємо, що чутки про те, що компанія Samsung працює над складним смартфоном Galaxy X, ходять вже кілька років з-за патенту компанії. Як виявилося, до його офіційної презентації залишилося зовсім мало часу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що компанія Samsung офіційно представила в Індії смартфон Galaxy J7 Duos (2018). Його вартість близько 260 доларів (6800 гривень).

Обидві камери мають діафрагму f/1.9 і світлодіодним спалахом, тому смартфон може робити якісні фото в умовах низької освітленості. Передня камера Galaxy J7 Duos оснащена режимом Selfy Focus, розмиває фон і режимом Beauty, покращує тон шкіри для ідеального знімка.

Galaxy J7 Duos має функцію Face Unlock, тобто телефон можна розблокувати через розпізнавання обличчя користувача. На передній панелі встановлений сканер відбитків пальців.