Спеціально для тих, хто досі грає в Far Cry 5, розробники з Ubisoft випустили оновлення Title Update 10, яке змусить геймерів поглянути на гру під іншим кутом.

Тепер гравцям відкривається режим "Нова гра+", який доступний для одиночного і кооперативного проходження. Почавши чергове пригода, ви втратите прогрес в місіях і відкриті локації, але прокачування, зброю, гроші і машини залишаться з вами. До того ж невикористані очки досвіду можна витратити на поліпшення сумки для патронів і перезарядки здібностей. Це помітно ускладнює ігровий процес, але від цього тільки цікавіше. Подібну функцію ввели і в популярну гру God of War, яка підкорила серця мільйонів геймерів.

Ubisoft також додала режим складності Infamous зі спеціальними нагородами, які не отримати при звичайній складності. Вороги стають розумнішими, і будуть швидше помічати гравця. До того ж місцевим фанатикам збільшили запас здоров'я і шкоди. Якщо проходити "нова гра+" на складності Infamous, то гравець отримає комплект одягу Rook Outfit і значок для Ubisoft Club. Інші гравці при вигляді нового жупана відразу зрозуміють, хто з них профі. Гра в свій час отримала позитивні оцінки від критиків, тому в неї досі грає величезну кількість гравців.

Популярні новини зараз

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Оля Полякова показала переможця Маски: хто ховався під образом "Сонця"

Куряча домашня ковбаса швидкого приготування: простий рецепт з натуральних продуктів

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

Показати ще

Нагадаємо, що сервіс Facebook Watch, який раніше працював тільки в США, стане доступним для користувачів зі всього світу. Про це повідомляє ВВС-Україна. Відеоплатформа дозволяє викладати контент тільки тим авторам, які відповідають низці критеріїв.

Як повідомляв портал Знай.uа, на минулій виставці Gamescom 2018 журналіст видання IGN поцікавився у Піта Хайнса, віце-президента по маркетингу Bethesda, не втомився він від того, що в пресі і співтоваристві видавництво позиціонують як "спасителя синглплеерных ігор".

Також портал Знай.uа писав, що в китайському магазині Xiaomi з'явилася більш доступна серія валіз 90 Points Travel Suitcase 1A, представлена двома моделями розміром 20 і 26 дюймів.