Зарубіжний портал Kotaku UK вчора повідомив про те, що з культової гри GTA 4 видаляють більшу частину музики. Відбудеться це з-за того, що термін дії ліцензії на музику для гри закінчується. Експерти впевнені, що компанія не стане продовжувати ліцензії, адже Rockstar заявляє, що у них ще є багато композицій, а грі вже кілька років, і величезною популярністю вона вже не користується. Власники консолей PS3 зможуть безкоштовно завантажити повний саундтрек. Про власників консолей від Microsoft і ПК поки мови не було.

До речі, саундтрек гри була навіть пісня "Дикі танці" української співачки Руслани, а також пісні Віктора Цоя і багатьох інших відомих музикантів. Музика з гри буде вилучена вже 26 квітня, а поки геймери можуть насолодитися саундтреками.

Повідомляється, що GTA V вже встигла зібрати нові рекорди і стала самим продаваним розважальним продуктом і третьою грою, яку найбільше купили в світі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Blizzard підвезли хороші новини для всіх любителів World of Warcraft. Чергове доповнення Battle for Azeroth для всенародно улюбленої MMO вийде 14 серпня.

Варто відзначити оперативність Blizzard: вперше про Battle for Azeroth було оголошено на Blizzcon 2017. Менше року минуло, і - вуаля - реліз вже на підході. Відмінна оперативність, от би так само з Last of Us було ... Battle for Azeroth, можливо, не єдина новинка в світі WoW, яка чекає гравців найближчим часом.

Нагадаємо, що на тому ж Blizzcon було оголошено, що готується запуск серверів з оригінальною версією гри (без додатків) і давно забутим хардкорним геймплеєм. Ех, далеко 2004-й, і тоді трава була зеленіша і завдання цікавіше і рейди складніше.

Сьоме за рахунком доповнення WoW поверне нас до старого як світ протистояння орди і альянсу. Все, більше ніяких дружніх союзів і теплих обнімашек перед обличчям суперворога. Легіон переможений, а значить, щоб не нудьгувати, пора влаштувати черговий хрестовий похід на орків.