Користувачі форуму ResetEra детально вивчили список вакансій студії Turtle Rock, яка зараз шукає фахівців різних галузей, починаючи від дизайнера ігрових локацій, і закінчуючи програмістами та іншими експертами в області комп'ютерних ігор.

Проте найбільш цікавим фактом стала інформація про новий проект творців Left 4 Dead і Evolve — великобюджетному змагальному шутере від першої особи "всесвітньо відомому бренду". При цьому кандидати повинні мати досвід розробки змагальних і великобюджетних шутерів.

Геймери почали бурхливо обговорювати майбутній проект!

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч зізналася, що стало вирішальним у її перемозі на "Масці": "Знайшла у собі..."

Оля Полякова показала переможця Маски: хто ховався під образом "Сонця"

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

Показати ще

Нагадаємо, що в Chrome анонсували нову зручну опцію для Android , яка дозволяє автоматично зберігати веб-сторінки, і користуватися ними без інтернету.

Відзначимо, що нова функція починає діяти при підключенні телефону до Wi-Fi. Chrome автоматично завантажує новинні статті, спираючись на статистику популярного контенту в конкретному регіоні. Представники компанії заявили, що ця функція доступна практично для всього світу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що Apple і Samsung поклали кінець їх давньому патентному спорі, за яким Apple звинуватила Samsung у копіюванні дизайну iPhone. На цей раз суперечка було врегульовано, проте умови угоди не розголошуються.

Патентне бій почався в 2011 році і Samsung Apple виплатила 1 мільярд доларів. Після цього, ряд апеляцій підштовхнув спір до Верховного суду, оскільки компанії постійно перефразували, які патенти були порушені.

Суперечка обертався навколо декількох патентів на створення основних функцій смартфона, таких як кнопка для збільшення екрану, і сітка додатків для головного екрану.

Зовсім недавно вердикт був скорочений до 539 мільйонів доларів у бік Apple. Samsung подала апеляцію на початку цього місяця, проте обидві компанії змогли домовитися, перш ніж її можна було б знову оспорювати.