Багатокористувацький бойовик PlayerUnknown's Battlegrounds став лідером в жанрі королівської битви, поки не вийшли на арену сильні конкуренти, такі як Fortnite Battle Royale. Студія PUBG Corp визнала, що, незважаючи на активну підтримку гри і велику кількість додаткового контенту, їх бойовик у багатьох аспектах відстає від конкурентів. І насамперед це стосується продуктивності.

У свіжому листі розробників позначені пріоритетні напрямки роботи на найближчий час. Зокрема, це торкнеться продуктивності ігри, оптимізації роботи серверів і читеров. Автори гри вже виявили кілька причин падіння FPS у грі, це світлові ефекти і ефекти від швидкого пересування машин за різних типів ґрунту.

Розробники відзначили, що над усуненням цих помилок команда вже працює. Цілий список цілей також сформований для поліпшення роботи сервера. Зокрема, зміниться спосіб, яким гра прораховує рух невидимих машин і гравців, а текстури і карти будуть оптимізовані.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

Еллерт вперше зізнався, чому не познайомив Мішину з батьками: "Сидять в трусах, потім випадково встають…"

Посеред крижаної російської траси автобус з українцями потрапив в аварію, є загиблі

Легенда МастерШеф Ектор Хіменес-Браво зняв труси і сполошив українок: "Козловський вкусив?"

Показати ще

Розробники запевняють, що більшість читеров отримують бан в перші години після початку використання експлойтів та інших нечестностей. Команда впевнена, що виграє війну з ними. Але зупинятися на досягнутому автори не збираються.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що адміністрація популярної соцмережі "Instagram" визнала, що веде постійне стеження за численними користувачами, відстежуючи окремі їхні дії.

Серед іншого, адміністрація ресурсу відслідковує таку дію, як прокрутка новинної стрічки. Необхідність такого спостереження керівництво "Instagram" виправдовує великим значенням відповідної дії при визначенні працюють в мережі ботів на відміну від справжніх користувачів.

Про це повідомляє Business Insider. Щоб стеження не була таємницею, а інформація про збирання даних з користувальницьких гаджетів не стала неприємним сюрпризом, адміністрація ресурсу попередила про це в оновленій версії своїх "Термінів і умов".