Багатокористувацький бойовик PlayerUnknown's Battlegrounds став лідером в жанрі королівської битви, поки не вийшли на арену сильні конкуренти, такі як Fortnite Battle Royale. Студія PUBG Corp визнала, що, незважаючи на активну підтримку гри і велику кількість додаткового контенту, їх бойовик у багатьох аспектах відстає від конкурентів. І насамперед це стосується продуктивності.

У свіжому листі розробників позначені пріоритетні напрямки роботи на найближчий час. Зокрема, це торкнеться продуктивності ігри, оптимізації роботи серверів і читеров. Автори гри вже виявили кілька причин падіння FPS у грі, це світлові ефекти і ефекти від швидкого пересування машин за різних типів ґрунту.

Розробники відзначили, що над усуненням цих помилок команда вже працює. Цілий список цілей також сформований для поліпшення роботи сервера. Зокрема, зміниться спосіб, яким гра прораховує рух невидимих машин і гравців, а текстури і карти будуть оптимізовані.

Популярні новини зараз
Своїх не кидаємо? Путін планує віддати всю Луганщину, щоб захистити важливі для себе місця - ISW Микола Тищенко спробував розмінувати авто палицею, українці попадали від сміху: "УБД забезпечено, Тор Лякливий" Чому Писаренко і Нікішин з "Дизель Студіо" поїхали розважати росіян, Танкович все пояснив: "Дуже банально, потрібно..." Головне за 1 жовтня: переведення годинників у неділю, ЗСУ в Криму та дата перемоги України, правда про розлучення Дорофєєвої і Дантеса
Показати ще

Розробники запевняють, що більшість читеров отримують бан в перші години після початку використання експлойтів та інших нечестностей. Команда впевнена, що виграє війну з ними. Але зупинятися на досягнутому автори не збираються.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що адміністрація популярної соцмережі "Instagram" визнала, що веде постійне стеження за численними користувачами, відстежуючи окремі їхні дії.

Серед іншого, адміністрація ресурсу відслідковує таку дію, як прокрутка новинної стрічки. Необхідність такого спостереження керівництво "Instagram" виправдовує великим значенням відповідної дії при визначенні працюють в мережі ботів на відміну від справжніх користувачів.

Про це повідомляє Business Insider. Щоб стеження не була таємницею, а інформація про збирання даних з користувальницьких гаджетів не стала неприємним сюрпризом, адміністрація ресурсу попередила про це в оновленій версії своїх "Термінів і умов".