Марка Nokia зусиллями HMD Global поступово відроджується з попелу. Для відродження легендарного бренду вирішено йти двома шляхами: для ностальгуючих фанатів приготували перевидані на новий лад пристрою, а для інших — сучасні мобільники, зі своїм зовнішнім виглядом, непоганими характеристиками, але задорого. Про це повідомляє Хроніка.інфо з посиланням на Internetua.

З виходом Nokia 9 експерти повинні констатувати, що компанія готова на експерименти і здатна створювати гідні флагмани. Принаймні, сам виробник на це розраховує і інсайдери демонструють нам фото Nokia 9, що перекреслюють ті знімки і рендери смартфона, що ми бачили раніше.

Компанія готується хвацько "тиснути" конкурентів повноекранним смартфоном, якому ще й три об’єктива на задній панелі дали. Своїм фасадом новинка бачиться таким собі новим прочитанням Xiaomi Mi Mix, але тут ще знайшли рішення, як мінімізувати підборіддя.

Тонкорамочний мобільник обзавівся дисплейним сканером відбитків пальців і виглядає як сувора "цеглинка". В цілому, судячи з фото, дисплей Nokia 9 ближче всіх з "безрамочников" наблизився до позначки в 100% фронтальної площі, що припадає на екран. "Родзинкою" новинки стали три вертикальних об’єктива, що вишикувалися в ряд на задній панелі.

За чутками, дозвіл датчиків складе 41 Мп, 20 Мп і 9,7 Мп, а також тут використали оптику Zeiss. Незважаючи на всі прогнози, що тут знайде собі місце "револьверна" кругова камера з кількома об’єктивами, інженери пішли по більш стандартним шляхом, вибудувавши модулі, один за одним по вертикалі.

Але все це справедливо лише за умови, що знімки достовірні, а не фейк, адже немає розуміння, як обіграли розмовний динамік і фронтальну камеру.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", у світі безліч виробників смартфонів, які випускають пристрої різних цінових категорій. Однак, будь-яка електроніка може зламатися в будь-який момент, але від якості її складання і надійності комплектуючих залежить, з якою ймовірністю це може статися, і у скільки обійдеться ремонт.