У світі безліч виробників смартфонів, які випускають пристрої різних цінових категорій. Однак, будь-яка електроніка може зламатися в будь-який момент, але від якості її складання і надійності комплектуючих залежить, з якою ймовірністю це може статися, і у скільки обійдеться ремонт.

Експерти проаналізували поломки гаджетів і прийшли до висновку, що 29% смартфонів Apple виходять з ладу, тоді як у Samsung цей показник знаходиться на рівні 20%.

Виявилося, серед гаджетів Apple найчастіше ремонтують iPhone 5 і iPhone 6. На третьому місці йде iPhone 5s, тоді як на четвертому і п'ятому – iPhone 6s і iPhone 4s.

Серед Samsung, часто виходять з ладу моделі Galaxy A5 (2017) і Galaxy S7. Найчастіше власникам цих мобільних пристроїв доводиться стикатися з необхідністю заміни батареї, також, в деяких випадках, з ладу виходить екран, ламається роз'єм для підключення кабелю зарядки, або ж перегорає вся системна плата.

Популярні новини зараз
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Показати ще

Смартфони Xiaomi, Huawei, Lenovo, Meizu і LeEco складають 17% від усієї частки ремонту мобільних пристроїв.

Експерти вважають, що китайські телефони також іноді виявляються бракованими, проте їх власники не хочуть морочитися з ремонтом в силу різних причин.

Найнадійнішими смартфонами, які доводиться ремонтувати рідше інших, є гаджети від Sony, LG, Nokia, Motorola і Fly. Їх власники найменше спілкуються в сервіси для ремонту.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Huawei зареєструвала відразу чотири модифікації смартфона, які відрізняються об'ємом пам'яті і підтримкою різних частот 4G LTE.

Стали відомі характеристики смартфона Huawei Honor 10. Компанія зареєструвала цей телефон в базі TENAA у кількох варіантах, у понеділок, 16 квітня, повідомляє GizmoChina.

Відзначається, що технічні дані з'явилися на сайті китайського центру з сертифікації телекомунікаційного обладнання TENAA.