При натисканні на нижню частину екрану iPhone X чути клацання.

Це продемонстрував користувач YouTube AppleGeek. Як зазначив автор, це може бути пов'язано з тим, що екран пристрою нещільно прилягає до корпусу. Після цих натискань дисплей перестає реагувати на дотики.

У коментарях під відео користувачі відзначили, що у багатьох є така ж проблема. Крім того, екран нестабільно працює при низькій температурі, а також у деяких з'являється зелена смуга.

Подібна проблема - не апаратна помилка, тому не потрібно виключати, що Apple буде безкоштовно замінювати смартфони, у яких з'являються зелені смуги.

Популярні новини зараз

ПриватБанк, Укрсиб і Монобанк: список "колючок" для боржників збільшився, кому дозволили блокувати рахунки

Дольф Лундгрен та Джоні Депп зізналися, що дуже змінилися після народження доньок: "Не уявляв, що можна так сильно любити"

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Показати ще

Проблема iPhone X

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що митрополит Волоколамський Російської православної церкви Іларіон пов'язав популярність продукції Apple з віковим досвідом священнослужителів. "Коли комп'ютери тільки створювалися, а я мав можливість стежити за цим процесом практично з самого початку, то комп'ютер оперував виключно текстом, а потім стала з'являтися продукція фірми Apple, де замість тексту стало з'являтися то, що вони називали словом" icon "- іконка, картинка, кожна з яких кудись веде ", - заявив Іларіон.