Працівник компанії SecurityByDefault Яго Джесус знайшов спосіб обійти вбудований захист Windows Defender. Про нехитрому метод злому, створеному експертом з кібербезпеки, розповів портал BleepingComputer.

Принцип роботи захисного механізму Defender полягає в автоматизованому допуск тільки авторизованих програм Windows. Вони за замовчуванням вносяться пристроєм в список доступу під назвою Controlled Folder Access. До інших програм система ставиться з підозрою і забороняє робити самостійні дії.

Але експерт заявляє, що при бажанні кіберзлочинці можуть поміщати заражені об'єкти в файли, які маскуються під програми Office. Одним із прикладів у дослідженні фахівця є програмне забезпечення, перезаписувальний захищені файли і стираючий оригінали. Таким чином будь-яку програму зловмисники можуть переробити на шкідливу.

Популярні новини зараз
Найпотужніші дні місячного календаря: які ритуали допоможуть відновити енергію Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів
Показати ще

У Microsoft знахідку не оцінили: співробітники компанії сказали, що не будуть вважати цю уразливість помилкою розробки. Єдине, чого домігся експерт з кібербезпеки, — обіцянки вирішити цю проблему.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що помер "батько" сучасного інтернету.