Американська компанія Spinbackup, розробники якої знаходяться в Україні, знайшли спосіб захисту даних користувачів у Google Диску від всіх видів вірусів-вимагачів. Сервіс здатний протистояти таким шкідливим програмам, як WannaCry, Petya та їх модифікаціям.

Про це повідомляється у прес-релізі компанії. Сервіс Ransomware Protection автоматично відновлює файли на Google Диску. Після цього користувач може їх знову завантажити на свій комп'ютер.

Сервіс у реальному часі відстежує атаки вірусу в "хмарі" Google Диску. Як тільки виявляється шифрування файлів, джерело одразу блокується, й визначають масштаби завданої шкоди. Всі вони потім автоматично відновлюються з резервної копії.

Сервіс здатний відслідковувати роботу співробітників із корпоративними даними в "хмарі". Зокрема, які сервіси і додатки отримали доступ до загальної інформації користувачів, а також чи існує ризик їх витоку, чи відбувається аномальне завантаження даних на локальні пристрої.

Популярні новини зараз

Погода на 28 лютого залишить згадку про зиму: бережіться штормових поривів і ожеледиці

"Буковель" продовжує веселитися на "почервонілому" Прикарпатті: "Окреме місце на карті"

Спритний українець побудував балкон розміром у дві квартири: рейдер зі шпателем

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

Він слідкує і за листуванням в Gmail, номерами кредитних карток, надає доступ до корпоративних даних на Google Диск третім особам без домену.

Компанію Spinbackup заснували у 2013 році. Головний офіс розташований в американському місті Сан-Франциско, але розробка програмних продуктів ведеться в Україні.

Вірус Petya.A завдав значної шкоди українським державним та приватним компаніям. Згодом він поширився Європою, США та Азією.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, міністр фінансів Олександр Данилюк розповів про масштаби завданих втрат після глобальнішої кібератаки в Україні.