Астрономи виявили в сузір'ї Риб остиглу планету-сироту, яка називається CFBDSIR 2149-0403.

Про її існування вчені дізналися тільки в 2012 році, проте дослідники вважають її придатною для заселення людьми. Сиротами фахівці називають планети, які обертаються навколо зірки, а вільно мандрують у космосі. Космічне тіло CFBDSIR 2149-0403 є найближчим до Землі подібним об'єктом.

За відомостями експертів, планета з'явилася ще 130 мільйонів років тому. Вчені повідомляють, що вона в чотири рази перевершує за розмірами Юпітер. Зараз температура на CFBDSIR 2149-0403 становить приблизно чотириста градусів, однак по мірі віддалення від материнської зірки, поверхню небесного тіла буде остигати. Це дає підстави вважати, що скоро на планеті зможуть жити люди, оскільки на ній з'явиться вода. Це створить умови, сприятливі для зародження життя, подібною з земними формами.

Популярні новини зараз
Інспектори показали, як працює "огидний" ресторан фаст-фуду: калюжі щурової сечі та фекалій Колишня Позитива з "Время и Стекло" показала, як доводиться спати на тротуарах: "Люблю життя" У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Єдина складність в колонізації CFBDSIR 2149-0403 – дистанція. Летіти до неї з Землі приблизно сотню років, проте не виключено, що її колонізують нащадки тих, хто відправитися в політ з Блакитної планети.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що літній відлюдник показав уфологам фотографії, зроблені в 50-х роках XX століття. На знімках відображені в небі дивні об'єкти, за формою нагадують широкополі капелюхи. На думку дослідників космосу, це кораблі прибульців, які женуться за літаком.

Як розповідає чоловік, фото зробили у населеному пункті Старк штату Мен. Уфологи сперечаються щодо достовірності отриманих знімків. У 50-х роках XX століття багато підробляли фотографії в гонитві за сенсаціями. Новини про НЛО з'являлися в друкованих ЗМІ із завидною регулярністю. Тому говорити з повною впевненістю про те, що на знімках відображені космічні кораблі інопланетян не можна.