Максим Будков, підприємець з України, провів презентацію програми для любителів випити. Програма називається Booze - Time to Drink" і дає користувачам можливість отримувати від закладів компліменти в формі випивки. Програма передбачає не більше одного компліменту в день і поки що діє лише на території Одеси. У планах підприємця розширити свою географію на Київ, Львів, Дніпро і Запоріжжя. Як повідомляє сайт Newwest, додаток оснащено калькулятором, що дозволяє вважати, скільки користувач заощадив грошей на алкоголь.

Програма має простий інтерфейс і легка у використанні. Клієнт повинен зробити замовлення в закладі, після чого вільно вибрати будь-який напій в меню програми. Сума, на яку потрібно замовити, не уточнюється. "Booze - Time to Drink" надасть промокод з чотирьох цифр, який людина повинна назвати співробітнику установи. Після чого підтверджує запит на алкоголь і те, що офіціант або бармен його прийняли. "Таким чином, співробітник отримує в приватному кабінеті додатку звіт виданих компліментів: час, назву, стать і вік гостя, промокод", - зазначає Будков.

 

Безкоштовно користуватися додатком можна лише один місяць. Після закінчення строку, користувач повинен платити 99 гривень за кожен наступний місяць. Також в програмі є система бонусів у вигляді додаткових днів на безкоштовне використання "Booze - Time to Drink". Бонуси надаються після запрошення друзів у програму. Додаток має "калькулятор". Він здатний порахувати, яку суму економить на алкоголь користувач програми. "Booze - Time to Drink" доступний вже у 50 закладах Одеси. Згодом її зможуть використовувати у Києві, Львові, Харкові, Дніпропетровську та Запоріжжі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про денну норму алкоголю

Популярні новини зараз

Навка нахабно заявила про кохання з чоловіком онкохворої Заворотнюк, фото

Пасажирка влаштувала у вагоні метро спекотний денс: обскакала Яму і Кухар, епічне відео танців

Чоловік Фріске Шепелєв пожертвував сином заради нового кохання: віддав дитину...

Гібрид людини та тварини: археологи виявили єдину у своєму роді знахідку віком у 44 тисячі років, фото

Показати ще