Вам доведеться попітніти, щоб розблокувати телефон

поділитись
Це новітня система захисту, яку практично неможливо зламати

Малюнок на подушечках пальців можна відтворити, а обличчя - підробити, чого не скажеш про піт. Характеристики поту настільки унікальні для кожної людини, що його можна використовувати для біометричної аутентифікації.

 

 

Саме до такого висновку прийшла група вчених у складі Джуліани Агудело (Juliana Agudelo), Володимира Привмана і Яна Халамека (Jan Halamek).

 

Запропонована вченими ідея дуже проста: склад амінокислот у поті унікальний для кожної людини, і, якщо навчити смартфон визначати цей склад і відрізняти від інших, аутентифікацію користувача можна буде здійснювати по його виділенням.

 

 

Подібний спосіб підтвердження особи користувача може знайти дуже широке застосування, починаючи від розблокування смарт-пристроїв і закінчуючи захистом даних усередині додатків. Крім того, його зможуть використовувати навіть люди з обмеженими можливостями, які не здатні використовувати стандартні системи захисту.

 

 

На відміну від інших способів біометричної аутентифікації, підробити унікальний хімічний склад поту не так-то просто. На думку вчених, запропонована ними ідея зможе використовуватися на практиці вже в наступні 5-10 років у численних системах захисту.

 

 

Раніше Apple повідомляла, що FaceID на смартфоні iPhone X зламати практично неможливо. Проте, минулого тижня експерти відтворили обличчя людини, з допомогою якого зламали систему розпізнавання облич. Також смартфон може зламати практично кожна дитина до 13 років, оскільки у них ще не сформовані риси обличчя, завдяки чому система в телефоні сприймає його обличчя за свого власника.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Антарктиду населят українцями.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
Apple, appstore, iTunes
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Китайці створили покращений iPhone X за доступною ціною
0
0
17:13 23.03.2018
Вперше за весь час
0
0
16:41 23.03.2018
Компанія більше не змусить чекати фанатів
0
0
16:06 23.03.2018
Робот навчиться маскуватися під рибу
0
0
15:37 23.03.2018
Компанія анонсувала новий проект
0
0
14:43 23.03.2018