Apple чи Android? Це питання буде викликати запеклі суперечки й інші бурі в склянці води до тих пір, поки не залишиться тільки один. Як в серіалі "Горець".

І поки власники смартфонів-конкурентів вишукують нові аргументи "за" і "проти", ми пропонуємо вам для користування 10 кодів для пристроїв Android, які врятують в непередбачених ситуаціях.

Ваш смартфон здатен на набагато більше, ніж підозрює пересічний користувач. Втім, "рядовий користувач" взагалі багато про що не підозрює. Наприклад, про існування ось цих кодів.

Ніякої магії і хакерства – ці команди закладені самими розробниками. І вони зроблять роботу зі смартфоном ще швидшою і приємнішою. А щоб активувати їх, досить просто набрати комбінації зі списку нижче так само, як будь-який номер телефону.

Команди, які дадуть всю потрібну інформацію про смартфон1. * # 06 # - ця команда покаже IMEI смартфона. Потрібна штука, особливо, коли збираєтеся купувати б / у телефон "з рук".

2. * # * # 4636 # * # * - на екрані з'явиться інформація про Wi-Fi, акумулятор та статистику його використання.

3. * # 2222 # - допоможе, якщо ви хочете знати, яка ж на смартфоні версія прошивки Android.

4. * # 34971539 # - видасть на екран всю інформацію про камери і версії їх прошивок.


Команди для виправлення неполадок з пристроєм

1. * # * # 7780 # * # * - моментальне скидання до заводських налаштувань (Hard Reset). Видаляє всі додатки і файли, телефон стає "чистим" і готовим до експлуатації новим користувачем. Саме те, якщо ви хочете передати свій смартфон у спадок близькому родичу.

2. * 2767 * 3855 # - також скидання до заводських налаштувань, але ще і з перевстановлення Android на додачу.

3. # * 2562 # або # * 3851 #, або # * 3876 # - перезавантажує пристрій. Стане в нагоді, якщо раптом заїла або зламалася кнопка виключення.

4. * # * # 7594 # * # * - якщо дратує, коли телефон повільно вимикається. Після набору цієї команди кожного разу, як ви будете натискати кнопку "вимкнути", смарт буде виконувати команду "відбій" без всяких додаткових меню і питань.

Популярні новини зараз
Чи витримають школярі спеку: МОН вводить жорсткі заходи Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати
Показати ще


"Шпигунські" коди1. # * 5376 # - моментально стирає всі SMS з телефону. Ну мало що і кому потрапить до рук.

2. # 31 # - якщо ввести цю комбінацію перед номером телефону, на який збираєтеся дзвонити, то це приховає ваш власний номер від співрозмовника. Тобто він отримає дзвінок з "невпізнаного номера". У деяких ситуаціях може бути дуже доречним.

Тепер ви зможете вичавити зі свого Android трохи більше.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Android з версії Nougat є чимало зручних дій і жестів, що дозволяють моментально перейти до потрібної функції або виконати певне завдання. Пропонуємо вам Топ-15 прихованих фішок Android, про які ви точно не знали.