Діячі епохи просвітництва були переконані в тому, що загальна базова освіта і технічний прогрес зроблять релігію зайвою і люди поступово відмовляться від неї. Тим не менше, більшість людей на Землі все ще сповідують ту чи іншу релігію. А церковні діячі освоюють технічні нововведення. Заповзятливі священики використовують дрони для освячення висотних конструкцій, а мусульманські богослови міркують про те, чи може робот прийняти іслам. Як повідомляє агентство УНІАН, католики теж намагаються не відставати від часу. Нещодавно Ватикан запустив мобільний додаток для священиків.

Конгрегація у справах духовенства спільно з Секретаріатом по комунікації розробила "Clerus App", безкоштовний мобільний додаток, присвячений проповідям. Додаток адресований в першу чергу священикам, але він може бути корисним і будь-якому віруючому, який бажає мати в розпорядженні тлумачення літургійних читань, повідомляє Радіо Ватикану.

Щотижня передплатникам пропонується матеріал для роздумів над недільною Літургією Слова. Автор проповідей, запропонованих "Clerus App", - єзуїт Марко Іван Рупнік. Додаток дозволяє вибрати розмір шрифту і колір фону і налаштувати яскравість. Він включає аудіоверсію текстів, примітки, можливість викачувати і зберігати проповіді в архіві. Крім того, текстами можна ділитися в соцмережах. В даний час додаток можна завантажити з "Play Store"; найближчим часом це можна буде зробити в "App Store".

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про техно-секту, та її майбутню державу

Популярні новини зараз
Відправка на фронт мобілізованих: для українців зробили важливе оголошення Черешня та полуниця стануть доступними для пересічних українців: коли чекати адекватних цін Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати "ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня
Показати ще