Вчені з США встановили, що звичайне шампанське здатне поліпшити якість сексу. Крім цього, напій також корисний при профілактиці слабоумства і кардіологічних паталогій.

Багато хто впевнені, що шампанське не може позитивно впливати на організм людини, так як в будь-якому випадку це алкоголь. Проте вчені з США спростували таку думку і знайшли кілька корисних властивостей напою. В першу чергу, шампанське здатне покращувати якість сексу пари. Воно позитивно впливає на тривалість ерекції у чоловіків.

Також вчені провели дослідження, в яких виявили залежність характеру людини від клімату. Як з'ясувалося, клімат з більш помірною температурою формував приємних, сумлінних, емоційно стабільних громадян, які були відкриті для нових вражень.

Популярні новини зараз

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Показати ще

Відповідні дані підходили для піддослідних відразу з двох категорій, незважаючи на гендерні та вікові відмінності.

У холодному ж кліматі виросли люди, більш закриті в емоційному плані, віддають перевагу менше контактів. Таким особистостям потрібно більше особистого простору. На думку вчених, подібні особливості характеру пов'язані із способом життя.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що біологи знайшли водоростей-вбивць.