Науковці вперше зафільмували несподівану поведінку восьминога під час атаки найагресивнішого хижака морів. Співробітників ВВС надзвичайно здивувала винахідливість молюска щодо захисту від вусатої кошачої акули.

В мережі попублікували кадри жорстокої сутички восьминога та вусатої кошачої акули, яку вважають найагресивнішої серед її виду, навіть біла акула поступається в жорстокості.

Вона напала на восьминога, проте отримала несподіваний для авторів проекту відсіч: восьминіг спочатку почав душити акулу, а потім закрився від атак "щитом" з невеликих каменів і раковин.

Співробітники Бі-бі-сі зіткнулися з такою поведінкою вперше за рік зйомок - вони були впевнені, що акула переможе. За їх словами, такий захист від восьминога раніше ніким не була задокументована.

Популярні новини зараз

Бред Пітт і Шерон Стоун відновили старі стосунки

Українці зможуть купувати дешеву гречку, цукор, муку, олію і не тільки? У Раді зареєстрували новий законопроект

ДТП в Чернігівській області з 13 загиблими: глава МВС назвав причину

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Показати ще

Нагадаємо, восьминоги володіють "мистецтвом" мімікрії. скляний восьминіг, який є майже повністю прозорим. У нього можна лише побачити зорові нерви та травну систему. Тому хижаки його не бачать у товщі води.

Дивіться кадр з фільму ВВС

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", вчені стверджують, що восьминоги почали демонструвати розумну поведінку. Для захисту від атак хижаків вони озброїлися отруйними жалами медуз