Чималу відстань вимушений був пливти самотужки до берега 34-річний британський драйвер Джон Крейг, аби врятуватися від акули, котра його переслідувала.

Як передає ВВС, яхта, з якої пірнав чоловік, відійшла від берега на 7,5 кілометрів і встала в затоці Шарк в 800 кілометрах від Перта. Крейг, досвідчений драйвер, стрибнув у воду з гарпуном, але коли піднявся на поверхню, судна вже не було поруч.

Раптом він побачив поряд акулу приблизно в чотири метри довжиною, котра явно зацікавилася людиною й розглядала її, підпливаючи з різних боків.

"Тут я подумав, що мені кінець - я на відстані чотирьох миль від берега, а мене переслідує величезна тигрова акула. ​​Я гадав, що все скінчено, що так я і помру", - розповів згодом Крейг.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павліка розкрила стать дитини: "Плакала півгодини"

Померла радистка Кет з "Сімнадцяти миттєвостей весни"

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Реакція була миттєвою: маленька українка заспівала "солов'їною" посеред торгового центру

Показати ще

У нього не було іншого виходу, як пливти. Через деякий час Джон помітив на горизонті червоні скелі півострова Перон і попрямував до них.

Акула переслідувала дайвера хвилин 15, але не атакувала, хоча майже торкалася ласт потенційної жертви. Потім вона раптом зникла, а чоловік ще три години плив, поки досягнув берега.

Британець каже, що бачив літаки і човни, що брали участь в пошуковій операції на морі, але йому не вдалося привернути увагу, і він своїм ходом попрямував до туристичної бази.

За півгодини Крейга помітили з повітря, а ще через деякий час до берега причалив човен з рятувальниками. Останні були вражені тим, з якою швидкістю Джон подолав таку відстань у воді.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", в Австралії акула спробувала проковтнути камеру GoPro, і вийшло цікаве відео.