Вчені з Делаверського університету прийшли до висновку, що до 2030 року ері смартфонів настане кінець, але не через те, що вони стануть застарілими.

За інформацією Express, до того часу населення планети сягне 8,5 млрд людей, а попит на гаджети перевищить пропозицію. Нові родовища сировини на кшталт неодиму, тербія або іридію знаходити все важче. Останнє велике родовище міді, яка є важливим елементом при виробництві електроніки, знайшли у Монголії цілих 15 років тому.

"Люди займаються питаннями зміни клімату, біорізноманіття, мігруючих видів тварин або утилізації відходів хімікатів, але у нас немає міжнародного механізму щодо мінеральних речовин", - розповів провідний дослідник Салем Алі.

Таким чином, вчені спростували думку експертів, які впевнені, що смартфони зникнуть через появу розумних годинників та інших інноваційних гаджетів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Sony представить нестандартний для ринку флагманський смартфон.

Популярні новини зараз
Масштабний наступ росіян можливий протягом 10 днів: окупанти наростили сили та готові Рано раділи: після незначного здешевлення ціни на яйця знову піднялися Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки
Показати ще