Повстання машин є досить популярним сюжетом фантастичних фільмів. У реальному житті до цього ще далеко. Тим не менш, штучний розум постійно навчається і вже здатний частково або повністю замінити людей в низці галузей. За словами творців стартапу Yixue Education, їх алгоритм виявився більш здібним вчителем, ніж живі репетитори. Як повідомляють російські ЗМІ, нова програма здатна безпомилково виявити слабкі місця в підготовці учнів і швидко підтягти абітурієнтів до рівня, передбачуваного вступними іспитами.

У Китаї дуже серйозно ставляться до вступу у Внз — там вважається, що світле майбутнє для дитини можливо, тільки якщо він надійде в престижний навчальний заклад. Тому в країні процвітає професія репетиторів, які готують дітей до китайському аналогу ЗНО. Стартап Yixue Education готується перевернути цю ситуацію, стверджуючи, що "комп'ютерний репетитор" впорається із завданням набагато краще. Було проведено тестування штучного інтелекту Yixue Education та вчителів із 17-річним досвідом роботи. Вони працювали з 78 учнями, під наглядом місцевого відділу освіти та незалежних інтернет-аналітиків.

За чотири дні активних занять з штучним інтелектом Yixue Education учні поліпшили свої показники по математичних тестів на 36,13 балів. При цьому після навчання з репетиторами протягом того ж часу успішність склала 26,18 балів. Примітно, що створена програма може адаптуватися під будь-яку мову і будь-яку програму навчання. Вже зараз у Yixue є 100 000 клієнтів на платній підписці, 10 000 з яких платять мінімум півтори тисячі доларів за користування платформою.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, коли жінки народять перших кіборгів

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Мама Дана Балана заспівала українською після знайомства з Тіною Кароль: ідеальна "свекруха"

Показати ще