Корейська компанія KeyWe представила свою однойменну розробку для комплектації системи розумного будинку. Представлений пристрій - модуль розумного замка, що має цілу купу впроваджених в нього технологій, включаючи Bluetooth, Wi-Fi і NFC.

Стартувавши на краудфандинговому майданчику Kickstarter, сьогодні цей розумний замок вже пропонує користувачам дійсно широкий вибір способів убезпечити своє житло. Цей унікальний і в той же час компактний пристрій - розумний замок KeyWe може незабаром повністю змінити традиційні уявлення про застосування замків для дверей.


Можливості нового розумного замка дійсно вражають - наприклад, користувач може скористатися підтримкою технології Bluetooth і тим самим замок буде спрацьовувати в той момент, коли власник проходить поруч зі смартфоном в кишені, оскільки замок може вловлювати сигнал смартфона за допомогою коротких хвиль. Це дійсно відмінний спосіб відчиняння дверей.

А для любителів більш традиційного доступу до житла без використання ключа, доступний також додатковий варіант із застосуванням віддаленого доступу до будинку або квартири за допомогою спеціального фірмового додатка, що працює через Wi-Fi і синхронізуючи замок з самим собою. Таким чином, користувач, не перебуваючи при цьому безпосередньо вдома, може тимчасово дати доступ до своєї квартири очікуваним гостям або прийняти доставку будь-якого товару.

Розробники, звичайно ж, залишили традиційну функцію пін-коду і навіть замкову щілину під ключ. Компанія KeyWe у своїй нову розробці врахувала абсолютно всі варіанти доступу до житла і на даний момент розумний замк KeyWe залишається найбільш комплексним в плані своїх функцій.

Популярні новини зараз

70-річний тато не ховає двомісячну дитину вже тиждень: хоче "поселити" в могилу до бабусі

У покійного Олександра Абдулова знайшовся ще один позашлюбний син: схожість впадає у вічі одразу

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Показати ще

Залишається лише дочекатися фінального старту продажів. До слова, початкова вартість пристрою складе 140 доларів, а за 50 доларів користувачі зможуть додатково придбати Wi-Fi-міст для управління замком через додаток, що також значною мірою полегшує використання.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в одному з сіл Англії старовинний особняк перетворили на розумний будинок.