Фірма One Up Security, що займається дослідженнями в області комп'ютерної безпеки, повідомила про серйозної уразливості в іграх компанії-гіганта Valve. Повідомляється, що поки геймери знаходяться у грі, їх можуть зламати комп'ютер в моменти ігрових вбивств.

Уразливість була знайдена в коді ігрового движка Source SDK, на якому працюють практично всі ігри компанії. Відкритий вихідний код движка дала можливість завантажувати сторонні програми та файли в нього, а хакери могли запустити шкідливі програми на віддаленому комп'ютері противника в момент смерті противника в грі. Повідомляється, що подібна проблема могла виникати при грі в такі шутери, як Counter-Strike: Global Offensive, Team Fortress 2, Portal 2 і Left 4 Dead 2.

Деякі з анімацій, які відтворюються при смерті гравця, активують шкідливий код, що дозволяє хакерам віддалено отримати доступ до комп'ютера гравця і порушити роботу системи. Представники компанії One Up Security попросили розробників звернути увагу на цю вразливість, і попросили якомога швидше усунути помилки.

Популярні новини зараз

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Леся Нікітюк не змовчала через домагання Костянтина Меладзе: "Хотілось би"

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

Компанія-розробник виправила обхід безпеки менш ніж за день, повідомивши, що персональні дані гравців тепер у безпеці.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що розкриті деталі нового флагмана від Nokia.