Відомо, що Apple недавно презентував нову операційну систему для iPhone - iOS 11.3. Незабаром після її установки деякі користувачі виявили, що дисплеї їх iPhone перестали відповідати на натискання. Про це пише 9to5mac.com.

Проблема торкнулася власників iPhone 8 на iOS 11.3, які нещодавно замінили дисплеї у своїх смартфонах на неоригінальні панелі, не сертифіковані Apple.

Також 9to5mac зазначає, що це відбувається через спеціального мікрочіпа, який під'єднується до екранів. Як тільки відбувається заміна дисплея, мікрочіп також необхідно оновити. В іншому випадку iOS не буде працювати з новою панеллю.

Усуне Apple цю проблему, не повідомляється. Деякі неофіційні ремонтні майстерні заявили, що поки не будуть проводити ремонт дисплеїв в iPhone 8, поки ситуація не зміниться. У PhoneArena відзначають, що подібні випадки траплялися і раніше. Крім того, Apple відкрито заявляє про необхідність використання тільки оригінальних запчастин і їх встановлення в сертифікованих ремонтних майстерень.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що відомий дизайнер Мартін Хайєк продемонстрував концепт накладних навушників Apple.

Відомо, що Apple розробляє ще одні фірмові навушники на додаток до AirPods. Тільки якщо вже існуючі навушники не можуть похвалитися високою якістю звуку, то ось новинка створюється з урахуванням переваг аудіофілов.

Дизайн накладних навушників дозволяє вмістити в них великі динаміки, що, безумовно, позначиться на якості звучання пристрою. Хайєк зробив свій концепт схожим на HomePod, так як фірмова колонка створювалася з тією ж метою - домогтися кращого звуку.

На думку Мартіна, на зовнішній стороні амбушюр повинні розташовуватися сенсорні панелі на зразок тієї, що встановлена в розумній колонці Apple. Вона також буде необхідна для управління голосовим помічником Siri.