Компанія Google може легко дозволити собі списати $ 2,7 млрд, якими вона має намір покрити великий Європейський антимонопольним штрафом.

Але може бути важче відмахнутися від решти європейського нормативного штурму, який тільки розпочинається. В червні рішення Європейської комісії прийшло до вердикту, що Google порушила нормативи на ринку в пошуках шляхом несправедливого напрямки відвідувачів у власний сервіс порівняння цін під назвою Google Shopping, на шкоду своїм конкурентам.

Регулятори не тільки наклали величезний штраф, але також наполягали на тому, щоб Google змінив спосіб надання результатів пошуку в Європі. Компанія все ще розглядає апеляцію цієї постанови, яке може зайняти роки, щоб пройти через Європейський суд. І цей випадок є лише першим з декількох таких розслідувань.

Після семирічного антимонопольного розслідування Європейська комісія зробила висновок, що Google пригнічує здатність суперників, таких як Yelp, конкурувати.

Популярні новини зараз
Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Головний регулятор Європи, Маргарет Вестагер, сказала, що Google "відмовила іншим компаніям конкурувати по можливості". Google заявляє, що дає споживачам те, що вони хочуть: списки продуктів з картинками і цінами, що рятує їх від повторення пошуку на іншому сайті.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що бот-расист знову вляпався у скандал.