Компанія Google може легко дозволити собі списати $ 2,7 млрд, якими вона має намір покрити великий Європейський антимонопольним штрафом.

Але може бути важче відмахнутися від решти європейського нормативного штурму, який тільки розпочинається. В червні рішення Європейської комісії прийшло до вердикту, що Google порушила нормативи на ринку в пошуках шляхом несправедливого напрямки відвідувачів у власний сервіс порівняння цін під назвою Google Shopping, на шкоду своїм конкурентам.

Регулятори не тільки наклали величезний штраф, але також наполягали на тому, щоб Google змінив спосіб надання результатів пошуку в Європі. Компанія все ще розглядає апеляцію цієї постанови, яке може зайняти роки, щоб пройти через Європейський суд. І цей випадок є лише першим з декількох таких розслідувань.

Після семирічного антимонопольного розслідування Європейська комісія зробила висновок, що Google пригнічує здатність суперників, таких як Yelp, конкурувати.

Популярні новини зараз

Зваблива Кім Кардашьян у "голій" сукні засвітила еротичну білизну

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Під Львовом троє чоловіків скоїли звіряче вбивство – рушниці в руках і трупи в багажнику

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Показати ще

Головний регулятор Європи, Маргарет Вестагер, сказала, що Google "відмовила іншим компаніям конкурувати по можливості". Google заявляє, що дає споживачам те, що вони хочуть: списки продуктів з картинками і цінами, що рятує їх від повторення пошуку на іншому сайті.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що бот-расист знову вляпався у скандал.