Компанія Google заявила про випуск нової версії операційної системи Android. Восьму версію ОС назвали в честь печива Oreo. Про це повідомляє блог компанії.

Google до останнього тримала інтригу стосовно назви нового Android О, де "O" - перша літера солодощів, на честь яких і мали назвати операційну систему.

Власники смартфонів довго гадали, що ж це за солодощі, і висували різні версії. А напередодні презентації, яка відбулась в час сонячного затемнення 21 серпня, компанія добряче їх подражнила. Намагаючись заплутати бажаючих дізнатись, як же називатиметься нова ОС, Google опублікувала цілий список можливих назв Android 8.0.

Таємницю розкрили лише на презентації – новий Android назвали на честь печива Oreo.

Розробники розповіли, що нова операційна система, - розумніша, потужніша і швидше працює, ніж будь-яка з попередніх, має кращу продуктивність і передові засоби захисту.

Популярні новини зараз

У Києві помер легендарний актор, якого плутали зі священиком: "Світла людина"

У Києві розстріляли Mercedes і залишили "подарунок" для копів: "Тебе попередили"

Тіна Кароль вперше розповіла про своє щастя: "Моя відповідь на питання"

Святий Пантелеймоне, порятуй від хвороб! Потужна молитва від усіх недуг

Показати ще

Android Oreo дозволяє паралельно використовувати декілька додатків на одному екрані, зберігати логіни і паролі для автозаповнення Система мінімізує витрату батареї фоновими додатками, а також має цілу серію нових emoji.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Google показала основні нововведення в Android Oreo.