Компанія Google заявила про випуск нової версії операційної системи Android. Восьму версію ОС назвали в честь печива Oreo. Про це повідомляє блог компанії.

Google до останнього тримала інтригу стосовно назви нового Android О,  де "O" - перша літера солодощів, на честь яких і мали назвати операційну систему.

Власники смартфонів довго гадали, що ж це за солодощі, і висували різні версії. А напередодні презентації, яка відбулась в час сонячного затемнення 21 серпня,  компанія добряче їх подражнила. Намагаючись заплутати бажаючих дізнатись, як же називатиметься нова ОС, Google опублікувала цілий список можливих назв Android 8.0.

Таємницю розкрили лише на презентації – новий Android назвали на честь печива Oreo.

Розробники розповіли, що нова операційна система, - розумніша, потужніша і швидше працює, ніж будь-яка з попередніх, має кращу продуктивність і передові засоби захисту.

Популярні новини зараз

Улюблена страва українців: експерти розповіли, яку рибу не можна їсти у жодному випадку

Найкращі анекдоти на понеділок 9 грудня: сміх дозволить перетворити робочий день на свято

Колишня Козловського Раміна прийшла на вечірку у "голому" вбранні: "Сукня на мільйон"

Загибель сина Соболєва: що відомо про матір хлопчика й третю дружину депутата

Показати ще

Android Oreo дозволяє паралельно використовувати  декілька додатків на одному екрані, зберігати  логіни і паролі для автозаповнення Система мінімізує витрату батареї фоновими додатками, а також має цілу серію нових emoji.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Google показала основні нововведення в Android Oreo.