Магазин Apple в Амстердамі був евакуйований і тимчасово закрито 20 серпня, а місцеві ЗМІ описують як вибух батареї iPad.

Співробітники негайно відреагували на інцидент, помістивши пристрій в заповнена піском пожежне відро і зв'язавшись з місцевим пожежникам департаментом в якості запобіжного заходу. Пожежники і перші респонденти прибутку, щоб допомогти провітрити магазин.

Повідомлялося про будь-яких небезпечних для життя травмах; однак, за словами Бі-бі-сі, три співробітника лікувалися від дрібних респіраторних захворювань, викликаних вдиханням хімічних парів, випущених планшетом Apple.

Але Apple говорить, що ні клієнти, ні співробітники не потребували медичної допомоги. За словами представника Apple, компанія як і раніше розслідує недільний інцидент.

З тих пір магазин був знову відкритий.

9to5Mac, сайт, який цікавиться Apple, виклав деякі запобіжні заходи, які допоможуть користувачам запобігти травми. "Як завжди, не намагайтеся замінити набряклу батарею, як можна швидше зайдіть в магазин Apple або найближчого авторизованого постачальника послуг Apple", - сказано в повідомленні.

В цьому році магазини Apple зіткнулися з подібними несправностями пристрою. У січні в Apple Store в Цюріху вибухнула батарея iPhone, повідомляє Digital Trends. Ще одна батарея вибухнула в магазині Apple Store у Валенсії, Іспанія.

У технологічного гіганта Samsung також виникли проблеми з несправністю батареї. NPR повідомила в минулому році про розслідування компанією телефонів Galaxy Note 7, які постійно вибухали. Несправні батареї з короткими замиканнями призвели до відкликання 2,5 мільйонів пристроїв.

Нагадаємо, що мобільні оператори України на даний момент зосереджені на поліпшенні якості в існуючих мережах. Тобто найближчі кілька років чекати 5G в Україні не варто.

Як повідомляв раніше Знай.uа, 19 серпня в Амстердамі, столиці Нідерландів, в одному з офіційних магазинів компанії Apple раптово вибухнув iPad. Джерела повідомляють, що причиною вибуху гаджета став перегрів або негерметичний акумулятор.

Також Знай.uа писав про те, що компанія Google готує нові удосконалення для своєї пошукової системи. Компанія впевнена, що нова система дозволить клієнтам отримувати відповіді на свої питання набагато швидше і простіше.