В Walmart з'явилася команда Store No. 8, яка займається розробкою віртуальної реальності. Крім зацікавленості у створенні VR, команда займається створенням контенту, 3D-моделюванням потенційно небезпечних ситуацій з максимальним зануренням. Саме цю технологію компанія вважає амбітною.

Незабаром покупці будуть робити за допомогою смартфону 3D-фотографії в повний зріст, а потім приміряти на свою віртуальну копію весь одяг з магазину або користуватися віртуальним консультантом в цьому магазині одягу.

І хоча Walmart не є інноватором в подібних висловлюваннях, існує одна велика проблема: люди неохоче використовують VR-технології. Однак глава команди Store No. 8 Кейт Финниган впевнена, що “у людей немає по-справжньому хорошого досвіду, пов'язаного з віртуальною реальністю".

Популярні новини зараз

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

День Незалежності, Яблучний Спас і довгий вікенд: скільки вихідних матимуть українці у серпні

Ольга Фреймут похвалилася люксовим автомобілем, мріяла з дитинства: "Одна на все місто"

Тіна Кароль відповіла на головне питання про Дана Балана: "Нам заважають"

Показати ще

“Виною тому є не допрацьована технологія. На даний момент VR надає безліч незручностей користувачеві у вигляді проводів і головного болю при тривалому використанні. Також через невелику загальмованість картинки, окуляри віртуальної реальності можуть навіть викликати нудоту. Але ми спробуємо змінити уявлення людей про цю технологію" - додала Кейт.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що створена унікальна вертикальна мишка.