Стало відомо, що месенджер WhatsApp обмежить можливість використання сервісу громадянами ЄС молодше 16 років. Зміна вікової політики додатки пов'язано з підготовкою до вступу в силу нового законодавства Євросоюзу про захист особистих даних у Інтернеті. Нагадаємо, що закон набуде чинності вже в наступному місяці.

“Євросоюз внесе оновлення в закон про конфіденційність, вимагаючи більшої прозорості у використанні особистої інформації користувачів онлайн. Якщо ви живете в одній з країн європейського регіону, для використання нашого сервісу вам повинно бути не менше 16 років", – наголошується в заяві компанії.

WhatsApp не розкриває, як планує контролювати достовірність введених даних, але повідомляє, що користувачі з інших країн зможуть використовувати додаток з 13 років, якщо це не суперечить законам їх держави.

Нагадаємо, що Facebook зобов'яже підлітків віком 13 – 15 років вказувати батьків або опікунів, які можуть дати згоду на обробку його особистих даних.

Популярні новини зараз

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Укрзалізниця відправила українців на карантин, каси закриті: "Більше жодних квитків"

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Показати ще

Раніше портал "Знай.иа" повідомив, що компанія Apple офіційно заявила про те, що припиняє виробництво бездротових WiFi-роутерів AirPort. Як повідомляє Engadget, компанія продовжить випускати оновлення прошивок, однак сама підтримку буде існувати недовго, і лише для тих девайсов, які вже випущені.

Також Apple пообіцяла випустити і довідкові матеріали, які допоможуть користувачам вибрати обладнання інших фірм. Причини, за якими компанія вирішила відмовитися від виробництва роутерів, не розголошуються. Разом з тим, Apple може повернутися до виробництва такого обладнання у майбутньому, і навіть уявити поліпшену версію.

Чутки про можливу відмову від AirPort почали з'являтися ще в 2016 році, а на даний момент лінійка AirPort представлена трьома пристроями: базові станції Express і Extreme, а також роутер з вбудованим жорстким диском для резервних копій Time Capsule.