Сучасне життя немислиме без технології Wi-Fi. Цей тип бездротового інтернет-зв'язку повсюдно використовується в будинках і на робочих місцях. Проте, фахівці переконані в тому, що ніякі паролі не можуть гарантувати безпеки даних, переданих через Wi-Fi-з'єднання. Справа в тому, що в протоколах безпеки WPA2 виявлені серйозні проблеми, повідомляє The Verge.

"Якщо ваш пристрій підтримує Wi-Fi, то, швидше за все, знаходиться в небезпеці", – зазначається в анонсі дослідження. Крім того, експерти наголошують, що 41% пристроїв на базі Android піддаються "виключно руйнівному" варіанту уразливості. Дослідники рекомендують поки не використовувати інші протоколи безпеки, оскільки вони є ще більш небезпечними. Повний звіт про експлойт під назвою KRACK опублікують і представлять 1 листопада на конференції ACM CCS.

Дослідники вважають, що на сьогоднішній день ніякі дані вже не можуть бути абсолютно захищені. Це обставина повинна вплинути на зміну пріоритетів у технологічних стандартах корпорацій. У світлі нового відкриття, першочерговим завданням повинно стати збереження інформації, а не її обробка.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про нові можливості віртуальної реальності