Систему біометричної аутентифікації Windows 10 можна обдурити за допомогою роздрукованої фотографії власника, зробленої в ближньому інфрачервоному діапазоні.

Microsoft додала в ос WIndows 10 багато нових функцій, в тому числі і систему біометричної аутентифікації Windows Hello. Вона дозволяє розблокувати без пароля саму операційну систему, а також може використовуватися для входу в деякі сторонні сервіси. Для розпізнавання користувача система використовує камеру, яка знімає в ближньому ІЧ-діапазоні.

Оцініть систему захисту популярної ос:

Популярні новини зараз

Українку відокремили від чоловіків у церкві через "традицію": "Не можна, щоб жінки відволікали"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Кума Дзідзьо Оля Цибульська отримала каменем по своїй автівці: "Розбив лобове скло"

Найгарячіша медсестра світу підкорила Мексику голими сідницями в бікіні з ниточок

Показати ще

Дослідники в області комп'ютерної безпеки з німецької компанії SYSS перевірили, чи може ця система відрізнити справжнього користувача від його надрукованій фотографії. З допомогою фотографії їм вдалося зламати систему ідентифікації користувача.

Фахівці використовували для тестів два комп'ютера Microsoft Surface Pro 4 і Dell Latitude з зовнішньої камерою, що підтримує Windows Hello, а також різні версії Windows 10. На більшості протестованих версій система швидко дізнавалася власника в роздруківці і розблокувала комп'ютер.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що інженеры придумали новий спосіб зарядки гаджетів на природі.