Цього літа вийде нове доповнення для World of Warcraft - найпопулярнішої у світі багатокористувацької рольової онлайн гри з оплатою підписки.

Між Ордою і Альянсом вибухне нова велика війна, і вже сьогодні гравці World of Warcraft в усьому світі можуть зайнятися пошуком нових бійців, які будуть захищати ідеали їх фракції. Адже вже зовсім скоро вийде додаток Battle for Azeroth.

Анонсований вихід на 14 серпня 2018 року.

Особливості доповнення Battle for Azeroth, в якому гравцям належить:

  • Дослідити два прославлених королівства: представники Орди вирушать в імперію Зандалар, щоб переконати тролів надати підтримку своїм флотом. Захисники Альянсу ж потраплять в Кул-Тірас, батьківщину Джайни Праудмур, де їм належить спонукати місцевих жителів воювати на їхньому боці.
  • Заручиться підтримкою союзних рас: у грі з'являться кілька союзних рас, персонажі яких володіють унікальними здібностями. Гравцям необхідно буде домогтися розташування тауренів Крутогорья, ельфів Безодні, гномів Чорного Заліза і інших рас, щоб створити нового персонажа відповідної раси, який встане на захист фракції.
  • Здійснювати набіги на острови Великого моря: гравці відправляться в острівні експедиції, де їх чекають постійно мінливі противники, оточення і завдання. Боріться в групах з трьох осіб, необхідно зібрати ресурси острова раніше, ніж це зробить супротивник (або ворожі гравці) — від цього залежить успіх військової кампанії.
  • Відправитися на фронт і битися на масштабних фронтах, розрахованих на 20 осіб, за володіння стратегічно важливими точками. Гравцям належить захоплювати ресурси, щоб підтримати свою фракцію, очолювати війська, штурмувати об'єкти і битися з ворожими командирами — цей новий унікальний PvE-режим натхненний класичними стратегіями в реальному часі з серії Warcraft.
  • Наповнити свій обладунок титанічною міццю: азерит — новий безцінний ресурс, який з'явився після вторгнення Палаючого Легіону. Поєднавши його з легендарним амулетом Серцем Азерот, який Магні Бронзобород вручив героям, гравці зможуть посилити своє спорядження новими особливостями.
  • Розвивати персонажів до 120-го рівня: гравцям належить протягом 10 нових рівнів пройти за псуванням Кривавого бога в Подгнилье, розкрити секрети забутого сховища титанів, втекти з Царства мертвих, де перебувають духи древніх друстов і це не все. Після чого герої зможуть продовжити ставати сильнішими завдяки локальним завданнями, рейдів, підземеллями і т. п.


Варто відзначити оперативність Blizzard: вперше про Battle for Azeroth було оголошено на Blizzcon 2017. Менше року минуло, і - вуаля. 

Сьоме за рахунком доповнення WoW поверне нас до старого як світ протистояння орди і альянсу. Все, більше ніяких дружніх союзів і теплих обнімашек перед обличчям суперврага. Легіон переможений, а значить, щоб не нудьгувати, пора влаштувати черговий хрестовий похід на орків.

Як повідомляв портал "Знай.ua", вже влітку гравцям стануть доступні прокачування до 120-го рівня, нові ПВП- і ПВЕ-режими, рейди, квести, сети та інші звичні атрибути WoW.