Компанія Xiaomi продовжує посилено розширювати свій асортимент різних пристроїв для дому. На краудфандинговому майданчику Xiaomi Youpin з'явився досить несподіваний продукт, хоча від цієї компанії завжди можна чекати що завгодно.

На цей раз виробник представив розумну газову колонку Viomi Smart Gas Water Heater 1A, на випуск якої, практично зібрані на майданчику колективного фінансування.

Її розробкою займалася Viomi Electrical Technology Co. Ltd, яка створює Xiaomi Water Purifier, MIJIA Thermoelectric Kettle, Smart Water Heater та інші.

Розумна газова колонка має основну камеру з газовим пальником, яка перетворює хімічну енергію, що забезпечується газом, в тепло. У ній передбачено цілий ряд енергозберігаючих функцій. Водозабірна труба підключається до водопостачання будинку, разом з нею в нижній частині колонки розміщені газова труба і труба для виходу гарячої води.

Потік води визначається датчиком, який запалює газову піч для нагріву води в теплообміннику. Вода слід змієподібної трубі через теплообмінник, поглинаючи якомога більше тепла. Газовий клапан автоматично регулює швидкість потоку води для економії енергії.

Що зручно, температуру води можна настроювати як безпосередньо з колонки, так і зі смартфона за допомогою спеціального додатка.

Viomi Smart Gas Water Heater 1A повинен бути встановлений на відстані 600 мм від підлоги та стелі, а також на відстані 250 мм з правої і лівої сторін. Нагрівач подає воду зі швидкістю 13 л/хв. Девайс володіє цифровою технологією термостата і може забезпечити точне регулювання температури ±1 °C

На корпусі Viomi Smart Gas Water Heater 1A є цифровий світлодіодний екран, який показує температуру води у режимі реального часу. Він також оснащений інтелектуальним керуванням через додаток зі смартфона або планшета. Вартість пристрою становить 899 юанів ($130). Продажі стартують 27 вересня.

Нагадаємо, в китайській корпорації підтвердили, що десятидюймовий планшет Xiaomi Mi Pad 4 скоро оказжется на прилавках, і навіть назвали ціни.

Як повідомляв портал "Знай.uа", експерти виявили метод простого виключення ідентифікатора спарених ключів WPA / WPA2. Це спрощує завдання по злому паролів на бездротових роутерах.

Також "Знай.uа" писав, в мережі протягом тижня бурхливо обговорюють оновлення операційної системи до Android 9.0 Pie. За традицією, Google дасть випробувати новинку тільки власникам смартфонів Google Pixel, Pixel 2 і Essential Phone.