Як обійти блокування Telegram на комп'ютерах і смартфонах: покрокова інструкція

поділитись
Обійти блокування можна за 5 хвилин

Месенджер Павла Дурова знову опинився під загрозою блокування, проте сервіс занадто гарний, щоб від нього відмовитися. Ця невелика підготовка дозволить залишатися в Telegram, якщо його заблокують і видалять з App Store і Google Play.

 

Протокол SOCKS5. Використання протоколу SOCKS5 — найпростіший спосіб пересилання даних від клієнта до сервера в обхід блокування.

 

В додатках для Android і iOS потрібно відкрити "Налаштування" (Settings) і перейти в розділ "Збереження даних" (Data and Storage).

 

 

Потім потрібно натиснути на пункт "Проксі" (Proxy) та введіть адресу сервера, номер порту, ім'я користувача та пароль.

 

 

Якщо ім'я користувача та паролю немає - залиште ці рядки порожніми. У додатку на iOS налаштування SOCKS5 виконується аналогічним чином.

 

Пам'ятайте, що при виборі враховуйте тип сервера — потрібен SOCKS5.

 

VPN. Проксі не забезпечують анонімність, а лише дають можливість підключитися до серверів Telegram, якщо IP-адреси заблоковані.

 

 

На телефоні. Для Android і iOS є велика кількість VPN-додатків. Серед безкоштовних і перевірених виділимо Opera VPN і Browsec VPN.

 

 

На комп'ютері. Якщо ви використовуєте десктопну версію месенджера, то встановіть на комп'ютер TunnelBear, OpenVPN або Hola VPN. У цих програм є версії для Windows і Mac.

 

 

У браузері. Для доступу до веб-версії Telegram можна встановити веб-оглядач Tor, який за замовчуванням обходить будь-які блокування, або додати в браузер VPN-розширення.

 

 

Установка Telegram після видалення з App Store і Google Play. Нагадаємо, що Telegram нещодавно видаляли на кілька днів з App Store. Якщо месенджер видалять тільки з російського сегмента App Store, то можна використовувати для входу в магазин обліковий запис з іншою країною в налаштуваннях. На Андроїд існує можливість додаток окремо і просто встановити.

 

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Роскомнадзор вимагає заборонити Telegram.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
telegram, блокування, Росія
Смартфони здивують навіть затятих фанатів
0
0
19:51 23.07.2018
Засновник Google непогано інвестував у майбутнє планети
0
0
19:15 23.07.2018
Диски вирушать на полицю до дискети
0
0
19:09 23.07.2018
Технологія Маска досягла нових висот
0
0
18:33 23.07.2018
Тепер пора збирати гроші на нову консоль
0
0
18:21 23.07.2018