YouTube змінить рекламні оголошення на своїй платформі. Компанія оголосила, що всі власники популярних каналів, які вже можуть монетизувати контент на YouTube, незабаром зможуть включити рекламу без пропуску на всіх відеороликах. Зміни виходять на наступному тижні, і власники популярних каналів отримають повідомлення в своїй панелі.

Рекламодавці зазвичай платять своїм творцям більше за рекламу, недоступну для перепусток, так що це може послужити стимулом для YouTube стимулювати творців контенту розміщувати на своїй платформі і створити більше контенту, при цьому кожна продаж реклами озолотить компанію, що належить компанії Google. Якщо творець включить рекламу без пропуску, навіть раніше опубліковані відео на їх каналі змінять політику реклами.

YouTube також додає інструмент, що дозволяє творцям додавати або видаляти рекламу без пропуску і відстежувати участь аудиторії і потік доходів від відео, що включають ці типи оголошень. Хоча зміни, ймовірно, означають більше оголошень, які не можна пропустити, YouTube обмежує кожне з цих оголошень до 20 секунд - з зміни нового правила в січні - затримка перед кожним відео не повинна бути занадто різкою. Тепер же популярний сервіс перетворюється в звичайний телевізор, оскільки рекламу вже не можна пропустити.

Популярні новини зараз
Ядерна істерика та накручені українці: екстрасенс Макс Гордєєв дав свій прогноз на жовтень Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого" На кордоні з Казахстаном росіяни бомжують в целофанових вігвамах, а на росії їм вже готують нари чи іржавий автомат Путін терміново скликає Радбез
Показати ще

Нагадаємо, що один додаток в Google Play виявилася небезпечним для смартфонів. Мова йде про простеньку гру Bug Smasher, яка при запуску підключає смартфон до глобальної бот-мережі, що здійснює майнінг (видобуток) криптовалют непомітно для власника.

Як повідомляв раніше "Знай.uа", фахівці хмарної платформи Ceros провели дослідження і з'ясували найбільш затребувані продукти компанії Apple. Підсумки своєї роботи вони опублікували на офіційному сайті платформи.

Також "Знай.uа" писав, що користувачі з різних країн світу почали масово скаржитися на погану якість смартфонів компанії Xiaomi. Нещодавно телефони цього виробника почали вимикатися.