YouTube, стикаючись зі зростаючим тиском з боку конкуруючих платформ, намагається допомогти новим функціям монетизації стати популярнішим - і навіть готовий заплатити творцям їх просування. Згідно з повідомленням Bloomberg, платформа, що належить Google, пропонує творцям до сотень тисяч доларів, якщо вони погодяться використовувати нові функції, введені на початку цього року. Цей крок може перешкодити цим популярним блогерам покинути сайт в бік конкуруючих потокових сайтів, таких як Twitch і платформи монетизації, такі як Patreon.

Супер чат, представлений ще в січні, дозволяє глядачам залишити свій коментар на екрані під час стріму. Це схоже на донат в Twitch, які глядачі можуть нагороджувати стримерами на додаток до щомісячної абонентської плати.

Хоча ця функція дозволяє творцям краще монетизувати свої потоки в прямому ефірі, вона не надто популярна серед популярних блогерів YouTube. Тридцять відсотків кожного пожертви Super Chat надходять в кишені YouTube, а це означає, що для багатьох творців кращий спосіб для них монетизувати на платформі - це все ж продавати спонсорований контент і покладатися на рекламні перегляди.

Популярні новини зараз
Тепер в ухилянтів заберуть останнє: змусять платити шалені гроші Україна забуде, що таке війна: ясновидець розповів про майбутнє нашої країни та про те, коли закінчаться бойові дії Довідку можна викидати: чоловіків огорошили новим правилом Постійна процедура більше не буде катуванням: українцям пояснили прості рішення щодо лічильників
Показати ще

Щоб компенсувати це, YouTube платить блогерам за просування цієї функції.

Нагадаємо, що в липні компанія Microsoft представила додаток під назвою Your Phone, яке дозволяє "на льоту" пересилати фото зі смартфона на ПК з Windows 10, а також відправляти з комп'ютера веб-сторінки на мобільний пристрій.

Як повідомляв раніше Знай.uа, тепер, коли Samsung анонсувала Galaxy Note 9, ми дійсно очікуємо інших лідерів на ринку: Google і Apple. Pixel 3 і 3 XL будуть протистояти новим iPhone X, iPhone X Plus та 6.1-дюймовим РК-дисплеєм iPhone.

Також Знай.uа писав про те, що деякі люди турбуються про те, що хакери можуть проникнути в їх розумні колонки і шпигувати за ними. Команда з Китаю створила шпигуна Echo, видаливши чіп флеш-пам'яті пристрою, змінивши його прошивку, щоб отримати доступ до кореня.