На сьогоднішній день вже багато з останніх смартфонів мають функцію HDR, тим не менш, лише деякі програми розраховані на підтримку такої технології. Крім того позначається недолік відповідного контенту, повідомляє gagadget.com. Компанія Youtube вирішила виправити це упущення.

HDR (High Dynamic Range Imaging) - технологія, яка дає більш високий рівень контрасту між світлими і темними ділянками зображення на екрані. Таким чином, освітлення і картинка в цілому, стає значно реалістичніше і в самій однотонної композиції людина зможе розрізнити безліч відтінків.

Зараз Youtube тестує функцію, проте вона доступна поки не для всіх. Оцінити переваги HDR поки що можуть тільки власники таких смартфонів: Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 Plus, Galaxy Note 8, LG V30, Sony Xperia XZ Premium, Google Pixel і Pixel XL, також, незабаром цей список поповнить Samsung Galaxy Tab S3 і LG G6. Якщо ви потрапили в цей список - вітаємо, вам залишилося тільки знайти відео з підтримкою HDR.Апдейт доступний для користувачів iOS і Android

Але це не єдине нововведення від відео-хостингу компанії. Користувачі мобільного додатку зможуть також регулювати швидкість відтворення відео. За словами розробника Паллави Повале, впровадження цієї технології було пов'язано з деякими складнощами. У першу чергу вони стосувалися швидкості відтворення і чіткості звуку. Крім того є проблеми які пов'язані з апаратними і мережними обмеженнями самих смартфонів.

Популярні новини зараз

Олександра Кучеренко зізналася в коханні, але не Дмитру Комарову: "Йому належить частина мого серця"

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Функція вже доступна для користування, просто натисніть на таббар (три горизонтальні риси) у верхній частині інтерфейсу програми. Після цього виберіть швидкість відтворення в меню.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про продаж крупного виробництва смартфонів