Відеохостинг YouTube вже вкотре за останній рік змінив систему підбору реклами та трансляції роликів. Оновлення з'явилися після введення монетизації і тепер теоретично більше не спливатимуть діалогові вікна із "екстремістським змістом", як наголошують у компанії.

Почалося все зі скарг популярних блогерів – ті бідкалися, що у такий спосіб вони залишаться без левової частки заробітку, але в YouTube запевняли: алгоритм дозволить завантажувати відео у значно більшій кількості.

Навесні 2017-го компанія вже запроваджувала першу хвилю монетизації. Тоді ж розпочали розслідування, в ході якого виявилося – реклама відомих брендів з'являється на роликах про расизм, або тих, що стимулюють прояви насильства до окремих груп людей.

Популярні новини зараз

Карантин в Україні продовжать восени: чого очікувати з 1 вересня

Наталя Могилевська зухвало відповіла на закиди через вік: "Пекти онукам і сидіти в городі"

Від підопічної Потапа Мішель Андраде у Болгарії втік чоловік: "В мене вже є один лисий"

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Показати ще

Більшість відео з того часу рекомендуються для "перегляду всією родиною", тому логічно, що аудиторія у блогерів звузилася. Це викликало шквал критики і нерозуміння подібних критеріїв.

Представники YouTube відповіли практично одразу: пообіцяли розробити окрему систему, яка дасть змогу заробляти на роликах і переглянути своє попереднє рішення. На це їм знадобилося кілька місяців. Аналізували майже кожне звернення і не виключають, що це не останні "покращення" на найближчий час.

Дивіться: огляд оновленого дизайну YouTube

Як повідомляв портал "Знай.ua", Samsung дасть можливість заробити на старих гаджетах компанії.