Запуск космічної ракети відноситься до захоплюючих і величних видовищ. Настільки захоплюючих, що деякі випадкові глядачі готові травмувати себе і оточуючих. Саме такий випадок стався в передмісті Лос-Анжелеса. Запуск ракети Falcon 9 американської компанії SpaceX, став причиною великої дорожньо-транспортної пригоди, в якій постраждали кілька автомобілів. Відео з аварією розміщено на каналі Mark Sales в Youtube, пише news.infocar.ua.

Ракета стартувала з бази ВПС США Ванденберг і вивела на навколоземну орбіту десять супутників оператора зв'язку Iridium. Її запуск, який збігся з п'ятничною годиною пік, могли спостерігати близько чотирьох мільйонів жителів Лос-Анджелеса. Особливістю ракети став незвичайний конденсаційний слід, який вже назвали "інопланетним".


Один з учасників руху відволікся і не помітив, як утворився затор попереду. Внаслідок цього постраждало три автомобілі: мінівен, седан Toyota Corolla і кросовер Toyota RAV4. За інформацією, наявною на даний момент, стан всіх пасажирів і водіїв, які взяли участь у дорожньо-транспортній пригоді, оцінюється як задовільний.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв правила безпеки при поводженні з піротехнікою