По мірі продовження конфлікту між геймерами і видавництвом EA можна побачити, як жадібність впливає на конкретну компанію.

Після цієї битви, пов'язаної з введенням мікротранзакцій в Star Wars Battlefront II, продажу гри сильно постраждали. Приміром, у Великобританії відсоток реалізації гри у порівнянні з першою частиною знизився на 61%. Фінансові аналітики зазначають, що проектом не допомогла навіть Чорна п'ятниця.

Мікротранзакції EA, раніше рекламовані, як прибуткова бізнес-модель, почали хвилювати інвесторів. За місяць акції видавництва впали на 8,5%, що знизило акціонерну вартість корпорації на 3,1 млрд доларів. Для порівняння, акції Activision Blizzard і Take-Two зросли на 0,7% і 5% відповідно.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

Військовий призов в Україні скасовувати не будуть, але змінять термін служби: заява Міноборони

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Показати ще

Аналітики вважають Battlefront II верхівкою айсберга. Найбільші розбіжності зосередилися навколо гри по мотивах Зоряних Воєн і всі дані свідчать про те, що негативна реакція гравців на неправильну економіку з лутбоксами може вплинути на початкові продажу.

На їхню думку, настав час представникам індустрії встановити якийсь звід правил для впровадження мікротранзакцій, щоб запобігти загрозу кризи і можливого банкрутства компанії.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені шокували світ чимось дуже маленьким.