Незважаючи на те, що світовий океан займає більшу частину поверхні нашої планети, питання доступу до питної води встає для людства дедалі гостріше. Однією з головних причин забруднення річок, є промислові стоки. На сьогоднішній день уряди різних країн висувають дедалі жорсткіші вимоги до шкідливих підприємств. Не кожен власник в силах грати за новими правилами, а це значить, що настав час шукати нові системи очищення стоків. Як повідомляє Агропортал, текстильній компанії TAL Apparel Ltd з Китаю вдалося досягти значного ефекту, завдяки спеціальним бактеріям.

Результатом бурхливого зростання китайської промисловості стало безпрецедентне забруднення навколишнього середовища, в тому числі водних ресурсів. Щоб впоратися з проблемою, уряд КНР підвищила штрафи для підприємств за скидання забруднюючих речовин. Ці заходи стали додатковим тягарем для китайських підприємств, які вже потерпають через подорожчання землі і робочої сили. Тепер компанії автоматизують виробництво, а також шукають нові технології очищення.

Так, компанія TAL застосувала мікроорганізми замість хімічних речовин для перетравлення органічних сполук при пранні тканин, що на 80% скоротило викиди. Раніше компанія закуповувала бактерії в інших лабораторіях, але в тому році запустила власну дослідницьку програму, засновану на секвенувані ДНК і покликану знайти "супербактерії", що перевершують аналоги за ціною та ефективностю. Дослідники мають намір домогтися успіху в протягом 2 років. Потім вони поділяться розробкою з іншими компаніями, які опиняються на межі банкрутства через нові вимоги уряду.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про ціну хімічних відходів

Популярні новини зараз

Українцям назвали обов'язкову умову для отримання 1000 грн за вакцинацію: з цим проблеми у багатьох

Григорій Решетник звів Злату Огнєвіч і відкинутого нею Діму Шевченка: "Як можна було?"

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще