Незважаючи на те, що світовий океан займає більшу частину поверхні нашої планети, питання доступу до питної води встає для людства дедалі гостріше. Однією з головних причин забруднення річок, є промислові стоки. На сьогоднішній день уряди різних країн висувають дедалі жорсткіші вимоги до шкідливих підприємств. Не кожен власник в силах грати за новими правилами, а це значить, що настав час шукати нові системи очищення стоків. Як повідомляє Агропортал, текстильній компанії TAL Apparel Ltd з Китаю вдалося досягти значного ефекту, завдяки спеціальним бактеріям.

Результатом бурхливого зростання китайської промисловості стало безпрецедентне забруднення навколишнього середовища, в тому числі водних ресурсів. Щоб впоратися з проблемою, уряд КНР підвищила штрафи для підприємств за скидання забруднюючих речовин. Ці заходи стали додатковим тягарем для китайських підприємств, які вже потерпають через подорожчання землі і робочої сили. Тепер компанії автоматизують виробництво, а також шукають нові технології очищення.

Так, компанія TAL застосувала мікроорганізми замість хімічних речовин для перетравлення органічних сполук при пранні тканин, що на 80% скоротило викиди. Раніше компанія закуповувала бактерії в інших лабораторіях, але в тому році запустила власну дослідницьку програму, засновану на секвенувані ДНК і покликану знайти "супербактерії", що перевершують аналоги за ціною та ефективностю. Дослідники мають намір домогтися успіху в протягом 2 років. Потім вони поділяться розробкою з іншими компаніями, які опиняються на межі банкрутства через нові вимоги уряду.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про ціну хімічних відходів

Популярні новини зараз

Лікування зараженої вірусом Зеленської, лікарі розкрили деталі - "В памперсах"

П'яна вчителька похизувалася оральним сексом з 15-річним хлопчиком - педагог з 29-річним стажем

Столична клініка злетіла у повітря через потужний вибух, десятки загиблих

Пошук позаземних цивілізацій дав результат - дивний сигнал з іншої галактики

Показати ще