Днями раніше біотехнологічний стартап MosquitoMate отримав дозвіл Федерального агентства з охорони навколишнього середовища на використання бактерій Wolbachia pipientis для боротьби з азіатськими тигровими комарами. З допомогою спеціальних бактерій, ентузіасти заражають комарів, і випускають їх на волю.

Варто зазначити, що тільки самці комарів будуть виконувати завдання, оскільки вони не живляться кров'ю ссавців. Запліднені ними самки диких комарів відкладуть яйця, заражені бактеріями. Варто зазначити, що технологія не вбиває дорослу комаху, але заважає розвитку заплідненої яйцеклітини, тому в кожному наступному поколінні комарів буде ставати все менше. Для інших комах, у тому числі для інших видів комарів, нешкідливі бактерії, і на розмноження ніяк не вплинуть.

У найближчі місяці компанія планує почати продавати інфікованих самців комарів власникам землі, власникам майданчиків для гольфу та іншим клієнтам. Це допоможе істотно заощадити на захист від комарів, збільшивши комфорт відвідувачів гольф-майданчиків.

Цей вид бактерій, які вже використовуються для боротьби з комарами в Китаї: вчені з Університету Сунь Ятсена в Гуанчжоу за підтримки ентомологів з Університету штату Мічиган вирощують та випускають на волю 5 мільйонів заражених бактеріями самців комарів щотижня. До того ж, відділення самок від самців відбувається механічно, грунтуючись на їх різниці у вазі.

Популярні новини зараз

Донька Сніжани Єгорової, яка підтримала Путіна, "відреклася" від матері: "Відчуваю сором"

Модельєр Андре Тан назвав справжніх "убивць стилю" для жіночих ніжок: "Вони вкорочують вам…"

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay пішла назавжди: "Прощаюся зі сльозами на очах"

Астролог Ганна Вергелес заявила, що всі Тельці та Скорпіони протягом року проходитимуть свої кармічні уроки

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що кількість друзів впливає на здоров'я людини.