Днями раніше біотехнологічний стартап MosquitoMate отримав дозвіл Федерального агентства з охорони навколишнього середовища на використання бактерій Wolbachia pipientis для боротьби з азіатськими тигровими комарами. З допомогою спеціальних бактерій, ентузіасти заражають комарів, і випускають їх на волю.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Варто зазначити, що тільки самці комарів будуть виконувати завдання, оскільки вони не живляться кров'ю ссавців. Запліднені ними самки диких комарів відкладуть яйця, заражені бактеріями. Варто зазначити, що технологія не вбиває дорослу комаху, але заважає розвитку заплідненої яйцеклітини, тому в кожному наступному поколінні комарів буде ставати все менше. Для інших комах, у тому числі для інших видів комарів, нешкідливі бактерії, і на розмноження ніяк не вплинуть.
У найближчі місяці компанія планує почати продавати інфікованих самців комарів власникам землі, власникам майданчиків для гольфу та іншим клієнтам. Це допоможе істотно заощадити на захист від комарів, збільшивши комфорт відвідувачів гольф-майданчиків.
Цей вид бактерій, які вже використовуються для боротьби з комарами в Китаї: вчені з Університету Сунь Ятсена в Гуанчжоу за підтримки ентомологів з Університету штату Мічиган вирощують та випускають на волю 5 мільйонів заражених бактеріями самців комарів щотижня. До того ж, відділення самок від самців відбувається механічно, грунтуючись на їх різниці у вазі.
Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що кількість друзів впливає на здоров'я людини.