На Тернопільщину іде велика вода загрожує підтопити житлові будинки та сільськогосподарські угіддя. В період з 23 по 25 червня в річці Дністер на ділянці Галич-Заліщики очікується продовження підйому рівня води на 2,5-3,5 метра. Про це йдеться в повідомленні ДСНС.

Рятувальники попередили жителів Тернопільщини, що вода буде підніматися на зазначені позначки та вище від того рівня, який був зафіксований станом на 23 червня. Тому необхідно заздалегідь підготуватися до можливої евакуації.

Також в ДСНС відзначили, що вода підтопить заплави річок, сільськогосподарські угіддя, поля, городи і житлові будинки. Не виключено підтоплення окремих населених пунктів, руйнування доріг та іншої інфраструктури.

В ДСНС попередили жителів Тернопільщини про паводки Фото: скріншот

Варто зазначити, що Західна частина України страждає від підвищення рівня води в річках з-за рясних дощів, які не припиняються з середини травня. Так, на Прикарпатті річка Чорний Черемош вийшла з берегів і підтопила найближчі населені пункти. Також істотно зросла швидкість течії води в річці. Вода з брудом і сміттям бурхливим потоком лине по руслу і розливається по рівнинах. Вже Чорний Черемош встиг наробити лиха. Річка розмила дороги і знищила інфраструктуру.

Популярні новини зараз
Ціни не рекордні, але продовжують зростати: кіло картоплі у лютому обійдеться українцям дорожче Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить Оплата за розподіл газу зміниться: хто вже в лютому буде платити інакше Жінка побачила Ісуса на кілька хвилин після зупинки серця і тепер живе щасливо: "Він реальний. Небеса реальні"
Показати ще

В інших регіонах країни пройшли дощі і пройшли урагани. Сильний вітер і зливи принесли руйнування на Київщину, Житомирщину, Хмельниччину, Буковину, Черкащину, Запорізьку та Дніпропетровську області. В Миколаєві та Львові затопило цілі райони у містах. Рятувальники розбирали повалені дерева та звільняли автомобілі.

Нагадаємо, Знай писав, що річка Чорний Черемош вийшла з берегів на Прикарпатті.

Знай повідомляв, що урагани і зливи, що прокотилася по території України.

Нещодавно Знай передавав, що в ДСНС попередили жителів Тернопільщини про високу воді.