На Тернопільщині на початку літа сталася трагедія-в одному з пологових будинків обласного центру померла молода мама, яка вступила до лікувального закладу з діагнозом коронавірус. Вона народила дівчинку, а сама померла від ускладнень.

Сьогодні, 24 вересня доньку забрав батько та її бабуся. Вони приїхали в Україну в Тернопіль, щоб забрати дитину додому. Після народження Малятко знаходилося в лікарні у відділенні для недоношених дітей. КНП» Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня " ТОР виходила дитину і зі сльозами на очах передала її татові та бабусі.

Перед випискою дівчинці зробили тест на коронавірус. Результат виявився негативним.

«Сьогодні, 24 Вересня, дуже зворушлива подія сталася у нас в лікарні: батько, бабуся і рідні дівчинки приїхали за нею. Зі сльозами на очах батько і бабуся зустріли свою дитину, а найближчим часом планують повернуться на батьківщину. Колектив відділення на чолі із завідуючою Бліхар Тетяною Володимирівною також не стримував свої емоції, адже вже встигли прикипіти до дівчинки душею », - повідомляти КНП "Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня" ТОР.

• 26 серпня цього року Тернопіль сколихнула страшна новина: у пологовому будинку померла 29 річна породілля, це була ...

Популярні новини зараз

Катя Осадча показала, як годує грудьми новонародженого сина: "Несамовито худла"

Притула, Кухар та Стульніков: Євген Кот розповів про людей, які його надихають

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Як обрати телевізор?

Показати ще
Geplaatst door КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР op Donderdag 24 september 2020

Нагадавши, Знай писав, що 29 серпня в Тернопільському пологовому будинку померла студентка з Нігерії, яка народила дитину. У дівчини відмовили органи, тому медики виявилися безсилі.

Також Знай повідомляв, що в Кременецькому районі в пологовому будинку померла молода породілля. Без матері залишилася дитина.

Нещодавно Знай передавав, що після вбивства правоохоронцями в Міннеаполісі афроамериканця про расизм активно заговорили в усьому світі. Яка ситуація з расизмом в Україні і як тут живеться афроамериканцям - з перших вуст.