У Тернополі за крісло мера на найближчих виборах боротимуться 9 кандидатів. У територіальній виборчій комісії розповіли, про кожного з 9 кандидатів цікаві подробиці, пише Суспільне.

Леонід Бицюра

Цей кандидат має вищу освіту-інститут банківського бізнесу Тернопільської академії народного господарства, Академію адвокатури України. Бицюра є членом членом Спілки правників України та членом Національної Спілки журналістів України.

За плечима цього кандидата досвід політичної діяльності у ВО "Свобода". Віднедавна він є членом партії Батьківщина. З 2006 року Бицюра був депутатом Тернопільської міськради 5 скликання. У 2009 році також вибирався до Тернопільської міськради. На його рахунку робота заступником міського голови Тернополя.

У декларації кандидата зафіксовано, що у нього є квартира в Тернополі, а у його дружини є Будинок у Львівській області. Готівкою сім'я зберігає 400 тисяч гривень. Зарплата за рік становить 632 887 грн.

Популярні новини зараз

Носити чи не носити? Відомий адвокат розповів, чи потрібна маска після вакцинації

Злата Огнєвіч точно такого не чекала: учасник знехтував побаченням з "Холостячкою"

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Віктор Гевко

Цей кандидат народився і виріс у Тернопільській області. Він має вищу освіту-Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя. На його рахунку досвід роботи начальником відділу маркетингу в Тернопільському ТРЦ.

Після цього Гевко пішов у публічну площину і став шоуменом. Комічний актор, сценарист, капітан команди КВК "VIP". Автор і актор скетч-шоу" Країна В", учасник проекту"95 квартал".

Також Гевко володіє туристичною фірмою. У 2015 році він вже намагався пробитися в крісло депутата в лавах БПП «Солідарність». На президентських виборах був керівником штабу Володимира Зеленського в Тернопільській області. Гевко входить до складу ради Тернопільської обласної організації партії "Слуга народу".

Олександр Кравчук

Голова Тернопільської регіональної організації"опозиційна платформа за життя".

Сергій Надал

В останні п'ять років він є мером Тернополя і показав себе у справі. Сергій Надал має вищу освіту-Тернопільський комерційний інститут, Тернопільську академію народного господарства. З 2005 року працював начальником відділу ДПА в Тернопільській області. З 2007 по 2010 роки був першим заступником Голови ДПА в Тернопільській області.

Політична діяльність Надала розпочалася у ВО "Свобода". У 2009 році став депутатом Тернопільської обласної ради. З 2010 року він є міським головою Тернополя.

У декларації Надала значаться 2 квартири в Тернополі, будинок у Тернопільській області та дві земельні ділянки.

Віктор Овчарук

Цей кандидат на посаду мера Тернополя здобув вищу освіту в Тернополі - ЧЕМЕРОВЕЦЬКЕ медичне училище та Тернопільську державну медичну академію. Проходив інтернатуру за спеціальністю»Акушерство та гінекологія". Має звання кандидат медичних наук.

Трудову діяльність розпочав у пологовому будинку Кам'янця-Подільського та в Тернопільській міській лікарні №2. Після цього в 2008 році він переходить у відділ організаційно-методичної та кадрової роботи в Головному управлінні охорони здоров'я облдержадміністрації. У 2009 році Овчарук вже переходить на посаду заступника начальника Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації. З 2013 року-начальником Управління надання медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації.

У 2015 році Овчарук стає депутатом Тернопільської обласної ради, а потім заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації. З 2015 року Він голова Тернопільської обласної ради.

Іван Сороколіт

Має вищу освіту-інститут міжнародного бізнесу та менеджменту Тернопільської академії народного господарства. Після закінчення вузу займався бізнесом. Пізніше повернувся до викладання у вузі і став викладачем кафедри менеджменту Тернопільського національного економічного університету. У період 2011-2017 років був директором комунального підприємства міської ради «Тернопіль Інтеравіа».

Політичну діяльність розпочав у 2006 році. З 2006 по 2010 роки був головою Тернопільської обласної організації Громадянської партії "ПОРА". З 2010-член ВО «Свобода». Двічі переобирався на посаду депутата Тернопільської міської ради.

Андрій Станько

Цей кандидат, як і решта має вищу освіту-інститут економіки та підприємництва. Зараз продовжує навчання на заочній формі в Тернопільському педуніверситеті за спеціальністю аналітика суспільних процесів.

Політичну діяльність розпочав у ГО "Молодіжна хвиля", а потім став членом Президії політичної партії" Громадянський рух "Хвиля".

Ігор Сцибайло

Він має вищу освіту-факультет журналістики Львівського національного університету ім. І. Франко. За плечима кандидата на посаду мера Тернополя робота на посаді керівника відділу реклами підприємства "ПОДІЛЛЯ-ТРАНС-СЕРВІС" з 1997 до 2001 року. Далі він керував прес-центром товариства охорони прав і гідності учнів "Фотреця". Також був редактором відділу висвітлення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування на "радіо Тернопіль".

Також в кар'єрі кандидата є і робота в благодійних фондах, спортивній організації, які створені ним же.

Ірина Яремчук

Ця кандидатка в мери Тернополя народилася і виросла в обласному центрі, а навчалася у Львівському національному університеті імені Івана Франка, має юридичну освіту. Зараз вона очолює молодіжну організацію Атом. Раніше була директором "Молодіжного центру праці".

Політичну діяльність веде в "Українській Галицькій партії". На даний момент є заступником голови політради, а перед цим обіймала посаду Тернопільської міської організації "Української Галицької Партії".