Верховна Рада прийняла закон, який посилює відповідальність за перешкоджання роботі журналістів. Тепер за розбиті камери і вирвані мікрофони доведеться платити штрафи і навіть можна отримати термін.

Як з'ясувалося, штрафи за перешкоджання журналістській діяльності істотно зростуть. В першу чергу депутати вирішили покарати тих, хто замишляв проти журналістів злочину. Так за умисне перешкоджання журналістській діяльності можуть оштрафувати на суму від 8100 гривень до 51 тисячі гривень. У самих крайніх випадках суд буде позбавляти волі на 6 місяців.

Штрафи передбачені і за таку діяльність, як переслідування або надання впливу на журналістську діяльність. За це можна позбутися 17000-34000 гривень, а можна сісти у в'язницю на 6 місяців або отримати обмеження волі на строк до 4 років.

Аналогічні дії, вчинені посадовою особою вже тягнуть за собою штрафи в розмірі 34000-51000 гривень. Найжорсткішим покаранням стало обмеження волі на 5 років.

Більш серйозні правопорушення-погрози на адресу журналіста, псування техніки, насильство, побої та інші каратимуться реальними тюремними термінами на 7-14 років.

Популярні новини зараз

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" показалась з потовченими колінами: "Максимально незадоволені"

25 ін'єкцій - тільки початок: дівчина, напхана силіконом, має найбільші губи в світі

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Нагадавши, Знай писав, що в Києві ІНСПЕКЦІЯ З Паркування виписала штрафів на круглу суму. На штрафмайданчики забрали понад 7 тисяч машин. власники цих авто не знайшли інших місць і залишили їх на переходах, велодоріжках і в інших заборонених місцях.

Також Знай повідомляв, що в Україні можуть ввести нові штрафи для власників бізнесів за відсутність масок у покупців і клієнтів.

Нещодавно Знай передавав, що в Харкові суд прийняв рішення оштрафувати чоловіків, які були на станції метро без засобів захисту.