У Тернополі повідомили про смерть поета і журналіста Степана Лисого. Він помер на 80 році життя. Про це пише про Те.

У вічність пішов колишній головний редактор обласного телерадіокомітету, голова і згодом заступник головного редактора газети»Вільне життя". У період з 1986 по 1995 роки був головою обласного комітету охорони державних таємниць у пресі.

Після цього Степан Лисий став заступником освіти обласного управління у справах преси та інформації.

Вірші та інші твори Степана Лисого були опубліковані в таких виданнях, як "Поезія-70", "Поезія-71", альманасі "Вітрила-?!", журналах "Дніпро", "Україна", "Тернопіль". Колеги журналісти висловили співчуття рідним і близьким покійного.

Популярні новини зараз

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Тоня Матвієнко загнала Арсена Мірзояна додому одним знімком: біг, як ошпарений

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Нагадавши, Знай писав, що у Львові померла семирічна дівчинка, яка все своє маленьке життя боролася з раком. Роксолана Прочко страждала гострою формою лейкемії. Мама дівчинки повідомила, що нещодавно її дочка перенесла складну операцію і у неї були проблеми з легенями.

Також Знай повідомляв, що на Тернопільщині помер політичний і громадський діти, патріот Іван польовий. Цей чоловік домігся кар'єрних висот і довгий час керував різними організаціями і був причетний до керівництва Тернопільською областю.

Нещодавно Знай передавав, що в Запоріжжі помер голова Кошової управи Братства ОУН-УПА Михайло Калиняк. Він помер на 73 році життя. Михайло Калиняк віддав сили боротьбі за незалежність України.