За попередніми даними, у Польщі громадянка України народила дівчинку прямо на підприємстві переробки овочів і фруктів, після чого намагалася вбити дитину.

"Польське радіо" передає, жахливий інцидент стався в гміні Милеюв під Любліном ввечері, 25 липня. 36-річна жінка відійшла від конвеєра і пішла в туалет. Після того, як вона довго не поверталася, її почала шукати сестра, виявивши її закривавленою у вбиральні.

Пізніше працівниці фабрики виявили дитину в пластиковій ємності. Дівчинка, спочатку не давала ознак життя, через мить розплющила очі і почала дихати. Її відвезли в лікарню в Свиднику.

"Дитину вдалося врятувати", – пояснив прокурор Петро Сітарський з окружної прокуратури в Любліні.

Поки українку ще не допитували. Зараз прокурор і судовий психіатр визначать термін, коли це можна буде зробити.

"Попередня правова кваліфікація, прийнята районним прокурором, – це спроба вбивства. Тим не менш, маючи на увазі обставини, в яких це сталося, а саме під час пологів, можливо під впливом того, як вони протікали, з медичної точки зору тут можуть мати місце різні явища, що свідчать про стан неосудності породіллі. Це потребує оцінки судового експерта. Також прокурор повинен мати на увазі обставину привілейованого типу вбивства", – підсумував Сітарський.

Знай.uа нагадує, що в місті Батам (Індонезія) два місяці тому за допомогою кесаревого розтину народився хлопчик Ділан Андика.

У свій час, ультразвукове сканування не показало ніяких відхилень, але хлопчик з'явився на світ з двома особами на голові. При цьому у дитини було два мозку, одне тіло і по одній парі рук і ніг. Це рідкісне явище називається дипрозопией, і більшість дітей не виживає після народження.

Також нагадуємо, що нещодавно в Азербайджані народилася дитина з дуже незвичайною патологією, яка здивувала навіть медиків. У новонародженого хлопчика був ще один статевий орган, але не там, де потрібно.

Нещодавно ми писали, що днями в одному з дошкільних навчальних закладів Києва стався жахливий інцидент.