Керівників Національного антикорупційного бюро України підозрюють у здійсненні неправомірної діяльності, ініційованої спецслужбами США в Україні.

Про це свідчить постанова першого заступника голови СБУ Павла Демчини, яка опинилася в розпорядженні редакції видання Власти.нет.

Згідно з документом, підписаним у липні 2017 року, керівнику Національного антикорупційного бюро України Артему Ситнику та його першому заступнику інкримінується ст. 111 Кримінального кодексу України («державна зрада»).

Чиновників НАБУ підозрюють у причетності до діяльності спецслужб США в Україні. Вказується, що з метою повного контролю над керівництвом бюро, представники спецслужб США прийняли рішення про призначення Гізо Углавы на посаду першого заступника директора НАБУ. За інформацією з опублікованих документів, Углава був завербований ще під час роботи а прокуратурі Грузії та щомісячно отримує за це винагороду в розмірі 50 тис. дол. Саме Углава згодом завербував свого начальника Артема Ситника.

Популярні новини зараз
Олексій Арестович назвав чергову дату закінчення війни в Україні: "Вони готові віддати..." Лідер "Бумбокса" Хливнюк знайшов у своїй пісні "Вахтерам" прогноз про Крим: "Нове життя" Легенда "Танців з зірками" Влад Яма засмутився після "бавовни" у Криму: "Мені чомусь..." Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців
Показати ще

За версією слідства, антикорупціонери нібито причетні до здійснення незаконного просування на український ринок ядерного палива американської компанії Westinghouse.

Справі проти Ситника-Углави дали умовну назву "Клопи" для забезпечення конспірації.