У День Знань, на головному навчальному корпусі Вінницького національного технічного університету відкриють меморіальну дошку Івану Васильовичу Кузьміну, ректорові університету 1976-1989 років.

Пресслужба вишу повідомляє, що урочистий захід розпочнеться о 14:15.

Іван Кузьмін — доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки України, лауреат Державної премії України, академік і віце-президент міжнародної Академії наук прикладної радіоелектроніки, президент Вінницької Малої академії наук, стипендіат Президента України, ректор Вінницького політехнічного інституту (1976—1989).

Іван Кузьмін в останні роки життя працював професором кафедри комп'ютерних систем управління факультету КСА.

Декан факультету комп’ютерних систем і автоматики, Олег Бісікало ділиться думками:.

Популярні новини зараз
Андрій Єрмак передбачив ситуацію на фронті в найближчі кілька місяців, Україна має час до зими Інспектори показали, як працює "огидний" ресторан фаст-фуду: калюжі щурової сечі та фекалій Пропагандист Соловйов натякнув ЗСУ на нові цілі: розчарувався у "другій армії" Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві
Показати ще

"Іван Васильович не просто дуже багатогранна особистість. Куди б я не поїхав в Україні чи в інші країни ближнього зарубіжжя, коли дізнаються, що я з Вінниці, одразу запитують про Івана Васильовича. Він же не просто будував корпуси, він збирав до Вінниці кращих науковців з усього Радянського Союзу".

Нагадаємо, Знай.ua повідомляв, що 13-річний українець став чемпіоном Європи зі стрибків у воду.

Як повідомляв Знай.ua з 1 вересня вчителям підвищать зарплати.

Також, Знай.ua розповів, що у Києві згоріла квартира вчительки.