12 жовтня на Вінниччині, у селі Тиманівка Тульчинського району, вдруге провели фестиваль тиманівської каші "Диво з горнятка". Унікальні страви часів козаччини презентували на гастрофесті. Тиманівська каша – особлива страва, яку нещодавно було внесено до реєстру об’єктів нематеріальної культурної спадщини Вінниччини.

Ганнопіль, Дранка, Одаї, Суворовське, Білоусівка та Тиманівка - це вінницькі села, які взяли участь у фестивалі та частували власними стравами гостей фестивалю.

Тиманівський гастрофест, фото - Вінницька ОДА

На фестивалі працювала фотозона та була представлена різноманітна палітра сувенірної продукції.

Родзинкою фестивалю стали кулінарні майстер-класи. Крім того, Олена Павлова ппровела вікторину "Гастрогід Вінниччини".

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв передбачив долю Запорізької АЕС, яку замінували окупанти Головне за 9 серпня: "бавовна" у Криму від ЗСУ, дефіцит кавунів, рознос Єгорової від Сумської та неадекватна росіянка в Австрії Росіянка припхалася до Австрії принижувати українок: розплата не забарилася і тільки почалася Квентін Тарантіно дав оцінку фільму "Топ Ган: Меверік" з Томом Крузом: "Це було до біса..."
Показати ще

Тиманівський гастрофест, фото - Вінницька ОДА

Кулінарний фестиваль було проведено у рамках "Програми розвитку туризму у Вінницькій області на 2017 – 2020 рр" за підтримки Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА спільно з Тульчинською міською радою.

Тиманівський гастрофест, фото - Вінницька ОДА

За даними Знай.ua, дніпрян відправили на лицарський турнір у Середновіччя.

Як передавав Знай.ua, у столиці стартує фестиваль вуличної музики.

Крім того, Знай.ua писав про те, що у Дніпрі всі бажаючі можуть викувати собі щастя на КOVAL fest